Jak řešit

Výfuk je korespondenční seminář – to znamená, že veškerá komunikace probíhá prostřednictvím pošty. A to buď klasické, nebo elektronické. Nově jsme zavedli i upload řešení na našem webu.

Tak či onak, v průběhu školního roku od nás každý řešitel obdrží alespoň 7 obálek se zadáním, opraveným řešením, vzorovým řešením, případně s pozvánkou na akce pořádané Výfukem. Několik měsíců po skončení ročníku pak všichni řešitelé obdrží Ročenku – souhrn obsahující všechna zadání i řešení, konečnou výsledkovou listinu a zprávy z proběhlých akcí.

Novým řešitelům se určitě hodí krátký návod o tom, jak se zapojit do řešení Výfuku. Není nic snadnějšího! Rovněž by každý řešitel měl být obeznámen s pravidly Výfuku.

Nakonec je velmi užitečné přečíst si návody a rady od organizátorů. Zde se dozvíte, jak získávat velký počet bodů, co od vašeho řešení požadujeme a jak by správně napsané řešení mělo vypadat.

Rozcestník

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Anketa

Termíny

Termín 6. série:


Ostatní termíny naleznete zde.

Fotogalerie

Jsme na Facebooku!

E-mail

Korespondenční adresa

Korespondenční seminář Výfuk
Matematicko-fyzikální fakulta UK
V Holešovičkách 2
180 00 Praha 8

© VÝFUK - korespondenční seminář MFF UK
webmaster: vyfuk-web@vyfuk.mff.cuni.cz

Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed