Vedení semináře

doc. RNDr. Zdeněk Drozd, Ph.D.


vedoucí semináře

Vedoucí Katedry didaktiky fyziky MFF UK.

zdenek.drozd@mff.cuni.cz




Organizátoři

Kateřina Rosická


hlavní organizátorka, finance

Studuje 2. ročník Bc. Fyziky na MFF UK.

kackar@vyfuk.mff.cuni.cz





Daniel Slezák

slezakd.jpg
zástupce hlavní organizátorky, vedoucí korespondenční části, zdravotník

Vystudoval Bc. Obecné fyziky a dva roky studoval Teoretickou fyziku na MFF UK.

dans@vyfuk.mff.cuni.cz





Jindřich Dušek


vedoucí odborných korektur

Momentálně studuje 3. ročník bakalářského studia Fyziky na MFF UK.

jindra@vyfuk.mff.cuni.cz





Robert Gemrot

gemrot.jpg
vedoucí letního tábora, odborný korektor

Studuje 4. ročník na Komenského gymnáziu v Havířově.

robert@vyfuk.mff.cuni.cz





Miroslav Jarý

jary.jpg
IT junior

Studuje 1. ročník Bc. Kybernetiky a robotiky na FEL ČVUT

jason@vyfuk.mff.cuni.cz





Adam Krška

krskaa.jpg
typografický korektor, TeXař, Gitař

Studuje 3. ročník na Gymnáziu a střední odborné škole v Mikulově.

adam@vyfuk.mff.cuni.cz





Miroslava Lorencová

lorencova.jpg
správce sociálních sítí

Studuje 1. ročník Bc. studia KDF MFF UK

martinaa@vyfuk.mff.cuni.cz





Viktor Materna

materna.jpg
vedoucí letního tábora

Studuje 1. ročník obecné informatiky na Matfyzu

materna@vyfuk.mff.cuni.cz





Alžběta Andrýsková

ASCII���Hisilicon Balong
vedoucí jazykových korektur, umělecká ilustrátorka

Studuje 2. ročník Bc. Aplikované fyziky na UPOL.

betka@vyfuk.mff.cuni.cz





Lubor Čech

cech.jpg
vedoucí prázdninové série, jazykový korektor

Studuje 4. ročník Gymnázia K. Jaroše v Brně.

lubor@vyfuk.mff.cuni.cz





Martina Daňková


vedoucí letního tábora

Studuje 4. ročník na Gymnáziu Bystrc.

martina@vyfuk.mff.cuni.cz





Soňa Husáková

husakova.jpg
jazyková korektorka, umělecká ilustrátorka

Studuje 4. ročník na gymnáziu Českolipská

sona@vyfuk.mff.cuni.cz





Jiří Kohl

kohl.jpg
odborný korektor

Studuje 3. ročník Biskupského gymnázia v Brně

jirkak@vyfuk.mff.cuni.cz





Karolína Letochová

letochova.jpg
jazyková korektorka

Studuje 4. ročník Gymnázia Šternberk.

kaja@vyfuk.mff.cuni.cz





Tomáš Patsch

patsch.jpg
odborný a typografický korektor

Studuje 6. ročník na Slovanském gymnáziu Olomouc

patscht@vyfuk.mff.cuni.cz





Marco Souza de Joode

ASCII
odborný korektor

Studuje 4. ročník na Gymnáziu Nad Štolou v Praze.

joode@vyfuk.mff.cuni.cz





Julie Weisová

weisova.jpg
vedoucí odborných ilustrací

Studuje 1. ročník Biochemické technologie na VUT v Brně.

julca@vyfuk.mff.cuni.cz





Michal Červeňák

cervenak.jpg
správa webu, správa FKSDB

Je studentem FJFI ČVUT, pracuje na Oddelení laserového plazmatu Ústavu fyziky plazmatu Akademie vied Českej republiky v.v.i.

@vyfuk.mff.cuni.cz





Simona Fišerová

gabrielova.jpg
odborná ilustrátorka

Studuje 4. ročník Bc. Jaderné chemie na FJFI ČVUT.

simca@vyfuk.mff.cuni.cz





Aleš Opl

opl.jpg

Studuje 3. ročník na Hudebním gymnáziu hlavního města Prahy.

ales@vyfuk.mff.cuni.cz





Matěj Rzehulka

rzehulka.jpg
jazykový korektor

Studuje 1. ročník NMgr. Jaderného inženýrství na FJFI ČVUT

matej@vyfuk.mff.cuni.cz





Kateřina Volková

volkova.jpg
vedoucí Výfučího binga, kuchařka



katy@vyfuk.mff.cuni.cz





Anežka Čechová

cechova.jpg
odborná ilustrátorka

Studuje 1. ročník Gymnázia K. Jaroše v Brně.

anezka@vyfuk.mff.cuni.cz





Patrik Kašpárek

kasparek.jpg

Studuje 4. ročník na Katolickém gymnáziu v Třebíči.

patrik@vyfuk.mff.cuni.cz





Martin Kysela

kysela.jpg

Studuje 1. ročník na Gymnáziu, Český Krumlov

martink@vyfuk.mff.cuni.cz





Lukáš Linhart

linhart.jpg
typografický korektor

Studuje 3. ročník Gymnázia Petra Bezruče ve Frýdku-Místku

llukas@vyfuk.mff.cuni.cz





Filip Oliva

oliva.jpg
typografický korektor

Studuje 2. ročník bakalářského programu Matematické modelování na MFF

olivaf@vyfuk.mff.cuni.cz





Pavel Provazník

provaznik.jpg

Studuje 2. ročník na Gymnáziu Pardubice, Dašická

pavelp@vyfuk.mff.cuni.cz





Eva Vochozková

eva.jpg
šéfkuchařka

Studuje 1. ročník Obecné matematiky na MFF UK

eva@vyfuk.mff.cuni.cz





Tereza Bouberlová

bouberlova.jpg

Studuje 3. ročník na Biskupském gymnáziu J. N. Neumanna v Českých Budějovicích.

tery.b@vyfuk.mff.cuni.cz





Eva Feldbabelová

feldbabelova.jpg

Studuje 3. ročník na Katolickém gymnáziu v Třebíči.

evikf@vyfuk.mff.cuni.cz





Petra Fridrichová

stefanikovap.jpg

Studuje 1. ročník navazujícího magisterského programu Otevřená informatika na FEL ČVUT.

petras@vyfuk.mff.cuni.cz





Adam J. Jerhot

jerhot.jpg

Studuje 2. ročník Gymnázium Arabská- Obor Programování

adamj@vyfuk.mff.cuni.cz





Jan Prokop
Klára Stefanová

stefanova.jpg

Studuje 2. ročník navazujícího magisterského oboru Radiologická fyzika na FJFI ČVUT.

klarka@vyfuk.mff.cuni.cz





Seznam bývalých organizátorů

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací