Konečná výsledková listina 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 39 38 39 39 231
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 38 38 36 35 35 37 219
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 37 36 37 34 32 30 206
3. Anežka Čechová G, Mikulov 33 31 28 29 29 24 174
4. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 26 23 25 19 27 23 143
5. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 27 30 17 18 92
6. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 20 16 17 16 7 76
7. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 25 7 10 10 8 12 72
8. Kristián Matúš ZŠ a MŠ Veřovice 5 5 4 11 10 35
9. Lukáš Rella G, Dačice 29 29
10. Markéta Poláčková ZŠ Pardubice – Polabiny 24 24
11. Jakub Turner G J. Vrchlického, Klatovy 23 23
12. Ivana Ludvíková ZŠ Pardubice – Polabiny 22 22
13. Jakub Mašek G Neumannova, Žďár n. S. 11 8 19
14. Anna Lambertová Masarykovo G, Příbor 18 18
15. Ema Vecková G J. Š. Baara, Domažlice 6 6 4 16
16. Květa Barhoňová G J. Š. Baara, Domažlice 7 3 5 15
17. Klára Forstová G J. Š. Baara, Domažlice 5 4 4 13
18.–19. Eliška Marečková G J. Š. Baara, Domažlice 9 3 12
18.–19. Ondřej Petržík G J. Š. Baara, Domažlice 12 12
20.–21. Zuzana Petržíková G J. Š. Baara, Domažlice 6 5 11
20.–21. Anastasie Voronscaia G J. Š. Baara, Domažlice 11 11
22.–24. Zuzana Forsterová G J. Š. Baara, Domažlice 10 10
22.–24. Jan Kouba G, Prachatice 5 5 10
22.–24. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 10 10
25.–30. Ondřej Běhenský G J. Š. Baara, Domažlice 4 5 9
25.–30. Šárka Nejedlová G J. Š. Baara, Domažlice 6 3 9
25.–30. Ivan Pavle G J. Š. Baara, Domažlice 6 3 9
25.–30. Hanka Phanová G J. Š. Baara, Domažlice 7 2 9
25.–30. Stela Provalilová G J. Š. Baara, Domažlice 4 1 4 9
25.–30. Jakub Škarda G J. Š. Baara, Domažlice 7 2 9
31. Matěj Žambůrek G J. Š. Baara, Domažlice 7 7
32.–33. Tomáš Dofek G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
32.–33. Ondřej Tauer G J. Š. Baara, Domažlice 4 2 6
34.–44. Tomáš Benda G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Barbora Černá G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Danielle Fohlová G J. Š. Baara, Domažlice 4 1 5
34.–44. Pavel Hikl G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Esther Eleonor Hromádková G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Jana Jankovcová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Klára Lojdová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Evelína Lokvencová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Hoang Ly Nguyenová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Natálie Pekařová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
34.–44. Natálie Špirková G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
45.–46. Martin Franěk G J. Š. Baara, Domažlice 2 2 4
45.–46. Eliška Zelenková G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
47. Anna Marie Mikolášová G J. Š. Baara, Domažlice 3 3
48.–49. Alice Jankovcová G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
48.–49. Natálie Veberová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1 2
50.–52. Kryštof Krčmárik G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
50.–52. Dao Ngoc Ly G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
50.–52. Klára Routová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 39 38 39 39 231
1. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 36 30 37 27 31 35 196
2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 36 29 30 33 25 39 192
3. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 31 25 30 38 31 32 187
4. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 28 35 22 33 32 30 180
5. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 30 23 27 31 24 21 156
6. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 28 30 33 29 32 152
7. Pavla Šimová G, Šumperk 22 20 22 19 36 26 145
8. Jan Souchop G, Mikulov 26 21 17 19 26 7 116
9. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 25 19 11 15 5 29 104
10. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 21 11 11 26 21 11 101
11. Václav Verner PORG, Praha 24 18 12 15 13 18 100
12. Jindřich Urban ZŠ Divišov 32 11 11 2 15 19 90
13. Sebastian Ray ZŠ Školní, Bechyně 29 16 19 12 76
14. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 16 7 22 16 7 68
15. Lucie Židková G Komenského, Havířov 21 14 22 8 65
16. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 15 7 9 8 12 13 64
17. Karel Kubeš G, Písek 15 6 13 15 11 60
18. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 11 11 8 13 14 57
19. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 17 15 13 11 56
20. David Vedral G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 19 19 3 11 52
21. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 13 6 15 12 46
22. Jakub Drábek Slovanské G, Olomouc 16 10 5 3 4 38
23. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 16 12 4 32
24. Klára Rašková Gymnázium Brno-Bystrc 28 28
25. Kristýna Šeděnková G Volgogradská 6a, Ostrava 16 2 6 24
26. Václav Vostal G Masarykovo nám., Třebíč 23 23
27.–28. Magdaléna Jůzová ZŠ Brno - Bystrc 13 6 3 22
27.–28. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 22 22
29. Vít Němec ZŠ a MŠ Tasovice 21 21
30. Adam Černý G Ústavní, Praha 19 19
31. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 18 18
32. Antonie Kynčlová ZŠ Herčíkova, Brno 16 16
33.–34. Františka Kynčlová ZŠ Herčíkova, Brno 15 15
33.–34. Matěj Šicner Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno 15 15
35. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 6 3 14
36. Tomáš Dokulil G Jírovcova, České Budějovice 13 13
37.–39. Lukáš Albrecht ZŠ, Liberec, Oblačná 11 11
37.–39. Oliver Kodyš G Z. Wintra, Rakovník 11 11
37.–39. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 11 11
40.–42. Jiří Cepník G J. Jungmanna, Litoměřice 10 10
40.–42. Romana Kolembusová ZŠ Šumperk, Šumavská 21 10 10
40.–42. Matěj Krátký G, Jihlava 10 10
43.–45. Vojtěch Fajstl ZŠ a MŠ Ptení 5 5
43.–45. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 5 5
43.–45. Klára Řeháková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 5
46.–47. Tomáš Bořil G Neumannova, Žďár n. S. 3 3
46.–47. Matyáš Malát ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 3 3
48. Matěj Strnad ZŠ Dr. Františka Ladislava Riegr 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 44 43 44 44 261
1. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 33 36 38 37 32 37 213
2.–3. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 38 33 25 26 36 35 193
2.–3. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 33 33 33 30 35 29 193
4. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 29 28 29 33 30 28 177
5. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 26 25 20 21 25 25 142
6. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 24 23 20 17 23 27 134
7. Lukáš Kárník ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 27 21 19 100
8. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 22 19 16 7 21 11 96
9. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 25 28 16 16 85
10. Eliška Dřínková ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 25 16 19 23 83
11. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 14 24 23 11 6 78
12. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 26 9 11 8 9 9 72
13. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 18 15 6 5 11 8 63
14. David Matoušek ZŠ Němčice nad Hanou 24 12 15 9 60
15. Ondřej Fikr G, Litoměřická, Praha 22 22 11 55
16. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 24 5 17 6 52
17. Vít Novák ZŠ Chyšky 13 6 11 11 8 49
18.–19. Patricie Labuťová ZŠ Jiráskovo n., Hradec Králové 10 20 18 48
18.–19. Tereza Martišová G J. A. Komenského, Uh. Brod 19 11 10 8 48
20. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 5 15 16 46
21. Jakub Roštík G Mikulášské n. 23, Plzeň 14 8 21 43
22. Štěpán Stichenwirth G J. Vrchlického, Klatovy 17 17 34
23. Petr Švestka ZŠ Pardubice – Polabiny 21 10 31
24. Bruno Jan Šulc G Jindřichův Hradec 29 29
25.–26. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 27 27
25.–26. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 15 5 5 2 27
27. Melánie Boušková ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 17 4 5 26
28. Matěj Dušek ZŠ Roztoky 23 23
29.–30. Tomáš Viktor Kubíček ZŠ a MŠ DOCTRINA, Liberec 22 22
29.–30. Jana Novotný G, Litoměřická, Praha 22 22
31. Natálie Boucová Masarykovo klasické G, Říčany 21 21
32. Věra Marie Krejčí G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 10 20
33. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 15 3 18
34. Bianka Jirátková G Z. Wintra, Rakovník 16 16
35.–37. Ema Čekalová G, Budějovická, Praha 15 15
35.–37. Adam Ondračka ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek 15 15
35.–37. Anežka Štulová G Volgogradská 6a, Ostrava 15 15
38. Pavel Fryjauf Sportovní G, Plzeňská, Kladno 14 14
39. Barbora Pauková G, Litoměřická, Praha 12 12
40.–41. Vítek Novotný G, Blansko 5 6 11
40.–41. Jan Štefanča G, Litoměřická, Praha 11 11
42. Matěj Čentík G O. Havlové, Ostrava 9 9
43.–44. Mai Chu Nhu G, Litoměřická, Praha 8 8
43.–44. Jan Mansfeld ZŠ Třebíz 5 3 8
45. Leontýna Helena Keates Slovanské G, Olomouc 7 7
46.–48. Karolína Foltýnová ZŠ U Hřiště, Opava 6 6
46.–48. Denisa Mazáčová Masarykovo G, Vsetín 5 1 6
46.–48. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 6
49.–51. Michaela Marešová ZŠ Chyšky 5 5
49.–51. Lukáš Matoušek G, Česká Třebová 5 5
49.–51. Vladimír Tůma G Luďka Pika, Plzeň 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 44 43 44 44 261
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 32 23 36 26 35 30 182
2. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 8 9 8 8 1 15 49
3. Klára Vildomcova ZŠ Divišov 8 5 2 7 22
4. Helena Rýparová ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 12 12
5. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 3
6. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací