Výsledková listina 5. série 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 7 39
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 6 6 4 7 5 7 35
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 2 7 4 7 32
3. Anežka Čechová G, Mikulov 4 6 4 6 5 4 29
4. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 6 6 4 5 6 27
5. Kristián Matúš ZŠ a MŠ Veřovice 2 6 3 11
6. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 6 8
7. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 4 3 7

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 7 39
1. Pavla Šimová G, Šumperk 6 4 6 6 7 7 36
2. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 6 6 5 5 3 7 32
3.–4. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 4 6 5 6 3 7 31
3.–4. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 6 5 5 7 5 3 31
5. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 6 4 5 4 4 29
6. Jan Souchop G, Mikulov 5 6 4 6 5 26
7. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 5 4 6 5 25
8. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 6 4 4 7 3 24
9. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 6 6 3 6 21
10. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 6 5 3 2 16
11. Jindřich Urban ZŠ Divišov 6 6 3 15
12.–13. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 5 6 2 13
12.–13. Václav Verner PORG, Praha 3 0 1 6 3 13
14.–15. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 6 6 12
14.–15. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 6 6 12
16.–17. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 6 5 11
16.–17. Karel Kubeš G, Písek 6 5 11
18. Lucie Židková G Komenského, Havířov 6 2 8
19. Kristýna Šeděnková G Volgogradská 6a, Ostrava 5 1 6
20. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 3 2 5
21. Jakub Drábek Slovanské G, Olomouc 2 2 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 7 44
1. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 5 6 6 6 3 5 5 36
2. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 1 6 6 6 7 7 2 35
3. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 5 6 5 2 4 6 4 32
4. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 6 6 6 3 3 4 30
5. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 3 6 6 1 2 2 5 25
6. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 5 6 2 1 3 2 4 23
7. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 5 6 6 4 21
8. Lukáš Kárník ZŠ Kostelec nad Černými lesy 5 6 6 2 19
9. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 4 6 1 16
10.–11. Vít Novák ZŠ Chyšky 1 5 2 1 2 11
10.–11. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 0 1 4 2 2 1 1 11
12. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 2 6 1 9
13. Tereza Martišová G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 4 8
14. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 6 6

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 7 44
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 1 6 6 6 7 7 2 35
2. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací