Výsledková listina 6. série 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 7 39
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 6 6 6 7 5 7 37
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 5 3 4 6 6 30
3. Anežka Čechová G, Mikulov 6 5 2 6 3 2 24
4. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 6 6 6 5 23
5. Anna Lambertová Masarykovo G, Příbor 6 6 6 18
6. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 12
7. Kristián Matúš ZŠ a MŠ Veřovice 3 5 2 10

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 7 39
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 6 7 7 7 39
2. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 6 6 3 7 7 6 35
3.–4. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 6 5 6 6 4 5 32
3.–4. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 5 6 6 7 3 5 32
5. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 6 6 3 6 5 4 30
6. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 6 6 6 4 3 4 29
7. Pavla Šimová G, Šumperk 6 6 3 4 7 26
8. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 6 6 3 2 4 21
9. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 6 6 2 19
10. Václav Verner PORG, Praha 6 2 2 2 2 4 18
11. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 6 4 4 14
12. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 6 4 1 2 13
13. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 2 3 11
14.–15. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 5 2 7
14.–15. Jan Souchop G, Mikulov 5 2 7

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 7 44
1. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 5 6 6 6 3 6 5 37
2. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 5 6 6 6 4 4 4 35
3. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 4 3 5 5 6 2 4 29
4. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 5 6 5 1 28
5. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 4 6 6 7 4 27
6. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 4 5 1 3 4 4 4 25
7. Eliška Dřínková ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 5 6 6 6 23
8. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 4 6 6 16
9. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 5 6 11
10. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 5 4 9
11.–12. Vít Novák ZŠ Chyšky 6 2 8
11.–12. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 2 1 1 1 1 1 1 8

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 7 44
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 4 4 5 5 6 2 4 30
2. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 4 5 6 15
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací