Výsledková listina 1. série 1. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E
Student Pilný MFF UK 2 4 4 5 6 21
1. Zdeněk Nekula ZŠ , Prosiměřice 1 4 5 5 5 20
2. Marek Janka Slovanské G, Olomouc 2 4 4 5 4 19
3. Anna Kováříková Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 2 2 1 5 12
4.–6. Matěj Hrabal G, Uherské Hradiště 2 2 2 3 2 11
4.–6. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 1 2 2 2 4 11
4.–6. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 1 4 2 4 11
7.–9. Dušan Klíma G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 2 3 0 2 8
7.–9. Čeněk Krejčí ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 1 2 2 2 1 8
7.–9. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 0 0 2 2 4 8
10.–11. Vojtěch Hýbl G, Palackého 191, Ml. Boleslav 0 2 2 2 1 7
10.–11. Daniel Pišťák G Christiana Dopplera, Praha 2 2 1 2 7
12.–14. Ester Sgallová G Christiana Dopplera, Praha 2 4 6
12.–14. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 0 0 2 1 3 6
12.–14. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 0 0 2 1 3 6
15.–18. Aneta Doležalová ZŠ Nížkov 2 3 5
15.–18. Jan Hladík G Christiana Dopplera, Praha 2 2 1 5
15.–18. Martin Rajdl G Christiana Dopplera, Praha 1 2 2 5
15.–18. Tomáš Vymazal Reálné G a ZŠ, Prostějov 0 2 2 1 0 5
19. William Tatarko G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
20.–22. Michal Kunc G Christiana Dopplera, Praha 2 1 3
20.–22. Edvard Lanz G Christiana Dopplera, Praha 1 2 3
20.–22. Tomáš Pauček G Christiana Dopplera, Praha 0 3 3
23. Marek Otýpka G, Židlochovice 0 2 2
24.–25. Michal Drašnar G Christiana Dopplera, Praha 1 0 1
24.–25. Lukáš Skořepa G Christiana Dopplera, Praha 1 0 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E
Student Pilný MFF UK 2 4 4 5 6 21
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 4 4 3 5 18
2. Martin Štyks G, Lovosice 2 3 2 4 6 17
3. Simona Fišerová G Jírovcova, České Budějovice 1 3 5 2 5 16
4. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 2 4 3 4 15
5. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 2 1 2 4 5 14
6.–7. Jan Holásek G, Ústí nad Orlicí 2 4 4 2 1 13
6.–7. Vjačeslav Horbač G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 4 3 2 3 13
8.–9. Tomáš Macek Jiráskovo G, Náchod 2 2 3 3 1 11
8.–9. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 2 4 2 3 11
10.–14. Dinh Huy Nhat Minh G, Kadaň 2 4 3 1 10
10.–14. Martina Fusková G, Uherské Hradiště 2 2 2 4 10
10.–14. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 4 10
10.–14. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 4 4 10
10.–14. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 1 2 2 1 4 10
15.–16. Sebastian Duarte G Christiana Dopplera, Praha 2 4 3 9
15.–16. Jan Ondruš G, Ostrov 2 4 0 2 1 9
17.–20. Jan Kašník G, Cheb 0 2 2 1 3 8
17.–20. Tamara Maňáková G, Šumperk 1 3 4 8
17.–20. Matěj Štula G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 2 3 1 8
17.–20. Kateřina Zemková G O. Březiny a SOŠ, Telč 2 2 1 3 8
21. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 2 2 0 1 2 7
22.–27. Vojtěch Dědek G Christiana Dopplera, Praha 2 2 2 6
22.–27. Kačka Feslová G Christiana Dopplera, Praha 0 3 3 6
22.–27. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 0 3 2 1 6
22.–27. Sebastian Janda G Christiana Dopplera, Praha 2 3 1 6
22.–27. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 2 3 1 6
22.–27. David Žáček G Christiana Dopplera, Praha 2 2 2 6
28.–31. Ondrej Altman G Christiana Dopplera, Praha 2 2 1 5
28.–31. Tereza Čechová G Christiana Dopplera, Praha 0 4 1 5
28.–31. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 2 2 1 5
28.–31. Jakub Mohaupt ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 2 1 2 0 5
32.–37. František Couf G Christiana Dopplera, Praha 1 0 3 4
32.–37. Martin Griner G Christiana Dopplera, Praha 2 1 1 4
32.–37. Tomáš Hlavatý G, Kadaň 0 4 0 4
32.–37. Miky Hosnedl G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2 4
32.–37. Jakub Matějka G Christiana Dopplera, Praha 2 2 0 4
32.–37. Tomáš Volejník G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
38. Matěj Coufal 2 1 0 3
39.–40. Petr Chmel G, Kralupy 2 2
39.–40. Miloš Müller ZŠ a MŠ Jesenice 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E
Student Pilný MFF UK 2 4 4 5 6 21
1. Mikuláš Plešák Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 1 2 2 1 4 10
2. Jan Preiss G, Lovosice 2 2 0 2 1 7
3.–4. Martin Orság G a SOŠZE, Vyškov 2 3 5
3.–4. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 0 2 2 0 1 5
5. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 0 3 3
6. Adéla Hanková G, Lovosice 2 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E
Student Pilný MFF UK 2 4 4 5 6 21
1. Olga Krumlová 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací