Výsledková listina 2. série 1. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 1 3 4 3 5 5 21
1. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 1 5 4 2 4 5 21
2.–4. Matěj Hrabal G, Uherské Hradiště 0 4 4 2 4 4 18
2.–4. Marek Janka Slovanské G, Olomouc 0 5 4 2 2 5 18
2.–4. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 0 5 3 1 4 5 18
5. Zdeněk Nekula ZŠ , Prosiměřice 1 4 4 2 2 4 17
6.–9. Daniel Pišťák G Christiana Dopplera, Praha 1 3 3 3 3 13
6.–9. Kryštof Rühr G Christiana Dopplera, Praha 1 4 2 2 4 13
6.–9. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 1 3 1 1 3 4 13
6.–9. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 1 3 1 1 3 4 13
10.–11. Jan Hladík G Christiana Dopplera, Praha 1 1 3 2 4 11
10.–11. Martin Rajdl G Christiana Dopplera, Praha 1 3 1 2 4 11
12.–13. Vojtěch Hýbl G, Palackého 191, Ml. Boleslav 0 3 1 1 4 9
12.–13. William Tatarko G Christiana Dopplera, Praha 1 3 1 4 9
14.–15. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 2 4 8
14.–15. Tomáš Vymazal Reálné G a ZŠ, Prostějov 1 3 1 2 1 8
16.–17. Michal Drašnar G Christiana Dopplera, Praha 1 2 1 3 7
16.–17. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 0 2 1 1 3 7
18. Tomáš Pauček G Christiana Dopplera, Praha 0 2 4 6
19. Lukáš Skořepa G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2 4
20. Edvard Lanz G Christiana Dopplera, Praha 1 0 2 3
21. Ester Sgallová G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
22. Michal Kunc G Christiana Dopplera, Praha 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 1 3 4 3 5 5 21
1.–2. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 1 5 4 3 4 5 22
1.–2. Martin Štyks G, Lovosice 1 5 3 3 5 5 22
3.–5. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 1 5 4 2 3 5 20
3.–5. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 1 5 4 2 3 5 20
3.–5. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 1 5 2 2 5 5 20
6. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 1 5 4 2 2 5 19
7. Matěj Štula G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 0 3 4 3 3 5 18
8.–9. Simona Fišerová G Jírovcova, České Budějovice 1 2 4 2 1 5 15
8.–9. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 5 4 1 4 15
10.–11. Dinh Huy Nhat Minh G, Kadaň 1 3 3 2 3 12
10.–11. David Žáček G Christiana Dopplera, Praha 1 2 2 2 5 12
12.–13. Jan Holásek G, Ústí nad Orlicí 1 4 1 5 11
12.–13. Tomáš Macek Jiráskovo G, Náchod 1 3 1 2 4 11
14.–15. Vjačeslav Horbač G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 2 3 2 2 10
14.–15. Roman Chasák ZŠ a MŠ Lipová - lázně 0 3 2 1 1 3 10
16. Martin Griner G Christiana Dopplera, Praha 1 3 2 2 1 9
17. Miloš Müller ZŠ a MŠ Jesenice 0 3 1 1 3 8
18. Tomáš Volejník G Christiana Dopplera, Praha 1 4 2 7
19.–21. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2 2 6
19.–21. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 1 4 1 6
19.–21. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 1 4 1 6
22.–25. Vojtěch Dědek G Christiana Dopplera, Praha 1 3 1 5
22.–25. Sebastian Duarte G Christiana Dopplera, Praha 2 2 1 5
22.–25. Kačka Feslová G Christiana Dopplera, Praha 0 3 2 5
22.–25. Tamara Maňáková G, Šumperk 0 1 0 1 2 1 5
26.–28. Tereza Čechová G Christiana Dopplera, Praha 0 3 1 4
26.–28. Tereza Doležalová ZŠ a MŠ Školní, Otnice 1 2 1 4
26.–28. Jakub Matějka G Christiana Dopplera, Praha 1 2 1 4
29.–31. Matěj Coufal 0 2 0 1 3
29.–31. Sebastian Janda G Christiana Dopplera, Praha 1 1 1 3
29.–31. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 1 2 3
32.–33. František Couf G Christiana Dopplera, Praha 1 0 1 2
32.–33. Martina Fusková G, Uherské Hradiště 0 2 2
34. Miky Hosnedl G Christiana Dopplera, Praha 0 0 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 1 3 4 3 5 5 21
1.–2. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 0 1 1 1 3 6
1.–2. Jan Preiss G, Lovosice 1 2 1 2 6
3. Martin Orság G a SOŠZE, Vyškov 3 3
4. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 1 0 1 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 1 3 4 3 5 5 21
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací