Výsledková listina 3. série 1. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 4 6 6 26
1. Matěj Hrabal G, Uherské Hradiště 2 3 4 2 6 6 23
2.–3. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 1 2 4 0 6 6 19
2.–3. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 3 3 1 6 4 19
4. Zdeněk Nekula ZŠ , Prosiměřice 1 2 3 4 6 16
5. Anna Kováříková Reálné G a ZŠ, Prostějov 1 1 2 1 4 9
6.–7. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 0 1 1 1 3 2 8
6.–7. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 0 1 1 1 3 2 8
8.–9. Daniel Pišťák G Christiana Dopplera, Praha 1 0 5 6
8.–9. Tomáš Vymazal Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 0 0 1 3 6
10.–11. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 1 1 1 5
10.–11. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 0 0 1 0 4 5
12. Jan Hladík G Christiana Dopplera, Praha 2 0 1 1 4
13.–14. Vojtěch Hýbl G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 0 0 1 3
13.–14. Martin Rajdl G Christiana Dopplera, Praha 2 1 3
15. William Tatarko G Christiana Dopplera, Praha 2 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 4 6 6 26
1. Martin Štyks G, Lovosice 2 3 4 4 6 6 25
2.–3. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2 4 3 6 6 23
2.–3. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 1 4 4 3 6 5 23
4. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 4 4 3 3 6 22
5. Roman Chasák ZŠ a MŠ Lipová - lázně 2 2 4 3 1 6 18
6. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 1 3 3 1 1 6 15
7. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 3 1 2 6 13
8.–9. Simona Fišerová G Jírovcova, České Budějovice 1 3 1 0 3 3 11
8.–9. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 1 4 6 11
10. David Žáček G Christiana Dopplera, Praha 1 0 2 6 9
11. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 0 2 1 5 8
12. Tomáš Macek Jiráskovo G, Náchod 2 4 1 7
13.–14. Matěj Coufal 1 1 3 1 6
13.–14. Matěj Štula G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 4 6
15.–18. Vjačeslav Horbač G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 0 3 1 5
15.–18. Jakub Matějka G Christiana Dopplera, Praha 1 1 3 5
15.–18. Miloš Müller ZŠ a MŠ Jesenice 2 2 1 5
15.–18. Tomáš Volejník G Christiana Dopplera, Praha 1 1 3 5
19. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 1 1 1 1 4
20.–25. Tereza Čechová G Christiana Dopplera, Praha 0 1 1 2
20.–25. Vojtěch Dědek G Christiana Dopplera, Praha 0 1 1 2
20.–25. Sebastian Duarte G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
20.–25. Kačka Feslová G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
20.–25. Martin Griner G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
20.–25. Sebastian Janda G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
26.–30. Ondrej Altman G Christiana Dopplera, Praha 0 1 1
26.–30. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 0 1 0 1
26.–30. Miky Hosnedl G Christiana Dopplera, Praha 0 1 0 1
26.–30. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 0 1 0 1
26.–30. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 1 1
31. František Couf G Christiana Dopplera, Praha 0 0 0 0

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 4 6 6 26
1. Jan Preiss G, Lovosice 2 2 6 10
2. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 1 1 1 3
3. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 0 1 1 0 0 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 4 6 6 26
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací