Výsledková listina 4. série 1. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 5 6 7 3 26
1.–2. Matěj Hrabal G, Uherské Hradiště 2 3 4 5 5 3 22
1.–2. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 3 5 5 5 2 22
3. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 0 2 1 3 2 3 11
4. Zdeněk Nekula ZŠ , Prosiměřice 1 3 2 2 2 10
5. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 0 1 0 3 2 3 9
6. Tomáš Vymazal Reálné G a ZŠ, Prostějov 0 0 0 3 1 1 5
7. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 0 1 1 2
8. Marek Otýpka G, Židlochovice 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 5 6 7 3 26
1. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 2 3 5 6 4 3 23
2. Martin Štyks G, Lovosice 2 3 5 3 6 3 22
3.–4. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 4 5 5 1 20
3.–4. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 3 3 5 4 3 20
5. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 3 2 5 4 3 19
6. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 3 3 3 2 3 16
7. Roman Chasák ZŠ a MŠ Lipová - lázně 0 2 3 3 2 4 14
8. Simona Fišerová G Jírovcova, České Budějovice 2 1 1 3 2 4 13
9. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 1 3 2 4 2 12
10. David Žáček G Christiana Dopplera, Praha 3 2 4 9
11. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 0 2 0 1 2 2 7
12.–14. Vojtěch Dědek G Christiana Dopplera, Praha 0 3 2 5
12.–14. Sebastian Duarte G Christiana Dopplera, Praha 2 0 3 5
12.–14. Matěj Pur G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 2 0 1 5
15.–17. Kačka Feslová G Christiana Dopplera, Praha 2 2 0 4
15.–17. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 0 0 2 2 4
15.–17. Martin Griner G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
18.–25. Ondrej Altman G Christiana Dopplera, Praha 3 3
18.–25. František Couf G Christiana Dopplera, Praha 2 1 0 3
18.–25. Tereza Čechová G Christiana Dopplera, Praha 1 2 0 3
18.–25. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 1 2 0 3
18.–25. Sebastian Janda G Christiana Dopplera, Praha 1 2 3
18.–25. Michal Kocourek G Christiana Dopplera, Praha 2 1 0 3
18.–25. Jakub Matějka G Christiana Dopplera, Praha 0 3 3
18.–25. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 1 2 3
26.–28. Miloš Müller ZŠ a MŠ Jesenice 0 0 2 2
26.–28. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 2 2
26.–28. Kateřina Zemková G O. Březiny a SOŠ, Telč 0 2 2
29.–30. Miky Hosnedl G Christiana Dopplera, Praha 0 0 1 1
29.–30. Tomáš Volejník G Christiana Dopplera, Praha 1 1
31. Matěj Coufal 0 0

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 5 6 7 3 26
1. Jan Preiss G, Lovosice 0 2 4 2 3 11
2. Martin Orság G a SOŠZE, Vyškov 1 3 4
3. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 2 1 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 5 6 7 3 26
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací