Výsledková listina 5. série 1. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 3 6 5 25
1. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 3 2 5 4 5 4 23
2. Matěj Hrabal G, Uherské Hradiště 3 3 4 2 5 5 22
3. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 3 1 1 5 3 13
4.–5. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 2 1 2 1 2 1 9
4.–5. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 2 1 2 1 2 1 9
6. Edvard Lanz G Christiana Dopplera, Praha 3 4 7
7. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 2 1 1 1 5
8.–10. Marek Otýpka G, Židlochovice 3 3
8.–10. Kryštof Rühr G Christiana Dopplera, Praha 3 3
8.–10. William Tatarko G Christiana Dopplera, Praha 3 0 3
11.–13. Martin Rajdl G Christiana Dopplera, Praha 2 2
11.–13. Ester Sgallová G Christiana Dopplera, Praha 2 2
11.–13. Lukáš Skořepa G Christiana Dopplera, Praha 2 2
14.–16. Michal Drašnar G Christiana Dopplera, Praha 1 1
14.–16. Jan Hladík G Christiana Dopplera, Praha 1 0 1
14.–16. Matuška 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 3 6 5 25
1. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 4 3 4 4 8 5 28
2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 3 3 5 4 5 5 25
3. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 3 4 4 7 5 23
4. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 4 4 3 4 3 21
5.–6. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 4 5 3 3 1 19
5.–6. Martin Štyks G, Lovosice 3 3 4 4 5 19
7. Simona Fišerová G Jírovcova, České Budějovice 3 1 5 2 2 5 18
8. Matěj Coufal 3 2 4 3 4 16
9. Roman Chasák ZŠ a MŠ Lipová - lázně 2 1 2 2 4 11
10. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 2 1 2 3 8
11. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2 1 5
12.–16. František Couf G Christiana Dopplera, Praha 1 3 0 4
12.–16. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 2 1 1 4
12.–16. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 4 4
12.–16. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 2 1 1 4
12.–16. Kateřina Zemková G O. Březiny a SOŠ, Telč 2 2 4
17.–19. Tereza Čechová G Christiana Dopplera, Praha 1 1 1 3
17.–19. Martin Griner G Christiana Dopplera, Praha 3 0 3
17.–19. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 3 3
20.–24. Sebastian Duarte G Christiana Dopplera, Praha 2 0 0 2
20.–24. Kačka Feslová G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
20.–24. Vjačeslav Horbač G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 2
20.–24. Sebastian Janda G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
20.–24. Michal Kocourek G Christiana Dopplera, Praha 2 0 2
25.–26. Miky Hosnedl G Christiana Dopplera, Praha 1 1
25.–26. Jakub Matějka G Christiana Dopplera, Praha 0 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 3 6 5 25
1. Jan Preiss G, Lovosice 2 2 3 7
2. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 1 2 1 1 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 3 6 5 25
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací