Výsledková listina 6. série 1. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 4 3 5 8 25
1. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 3 4 3 4 8 24
2. Matěj Hrabal G, Uherské Hradiště 2 3 2 2 2 7 18
3. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 1 3 3 2 4 13
4. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 0 2 2 2 3 1 10
5. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 2 2 3 1 8
6. Edvard Lanz G Christiana Dopplera, Praha 2 3 1 6
7. Marek Otýpka G, Židlochovice 3 2 0 5
8.–10. Ester Sgallová G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
8.–10. William Tatarko G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
8.–10. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 0 2 2 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 4 3 5 8 25
1. Martin Štyks G, Lovosice 2 3 4 3 3 8 23
2.–3. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 3 2 3 3 8 21
2.–3. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 2 3 4 3 2 7 21
4. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 3 2 3 2 8 20
5. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 3 2 3 2 6 18
6.–7. Roman Chasák ZŠ a MŠ Lipová - lázně 2 3 1 1 2 7 16
6.–7. David Žáček G Christiana Dopplera, Praha 2 3 1 2 2 6 16
8. Matěj Coufal 2 2 1 3 2 2 12
9.–10. Simona Fišerová G Jírovcova, České Budějovice 1 1 1 1 2 4 10
9.–10. Tereza Kislingerová G J. Vrchlického, Klatovy 2 3 3 2 10
11.–12. Jan Holásek G, Ústí nad Orlicí 2 3 2 2 9
11.–12. Tomáš Volejník G Christiana Dopplera, Praha 2 3 3 1 9
13. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 2 1 2 2 7
14.–15. Martin Griner G Christiana Dopplera, Praha 2 1 2 5
14.–15. Michal Kocourek G Christiana Dopplera, Praha 2 2 1 5
16.–21. Ondrej Altman G Christiana Dopplera, Praha 2 1 1 4
16.–21. František Couf G Christiana Dopplera, Praha 2 1 1 4
16.–21. Tereza Čechová G Christiana Dopplera, Praha 1 2 1 4
16.–21. Vojtěch Dědek G Christiana Dopplera, Praha 2 2 0 4
16.–21. Sebastian Duarte G Christiana Dopplera, Praha 2 1 1 4
16.–21. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2 4
22. Sebastian Janda G Christiana Dopplera, Praha 2 0 1 3
23.–24. Kačka Feslová G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2
23.–24. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 0 1 1 2
25.–27. Miky Hosnedl G Christiana Dopplera, Praha 0 1 1
25.–27. Jakub Matějka G Christiana Dopplera, Praha 1 0 1
25.–27. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 4 3 5 8 25
1. Jan Preiss G, Lovosice 1 1 2 4 8
2. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 1 1 2 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 3 4 3 5 8 25
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací