Konečná výsledková listina 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 41 42 41 40 38 39 241
1. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 41 42 39 40 37 238
2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 41 41 36 40 38 233
3. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 35 42 38 37 38 223
4. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 35 35 40 40 37 222
5. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 37 41 39 36 32 221
6. Jana Kovandová G Nad Štolou, Praha 26 40 40 40 33 217
7. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 34 37 38 36 38 216
8. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 27 26 41 37 36 205
9. David Otta G K. Sladkovského, Praha 30 9 34 30 31 164
10. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 33 41 19 34 162
11. Jakub Sochor G, Blovice 29 27 26 25 26 152
12. Martin Mráz G, Český Krumlov 27 19 35 34 35 150
13. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 19 18 34 29 27 144
14. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 23 25 27 20 25 131
15. Petra Toušková G, Mostecká, Chomutov 30 26 30 22 108
16. Erik Scholcz ZŠ Hutnícka, SNV 35 34 36 105
17. Bohumil Brož G Opatov, Praha 37 18 14 33 102
18. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 17 17 25 28 3 95
19. Josef Sabol G Chotěboř 33 23 32 88
20. Daniel Bárta G, Chodovická, Praha 23 21 16 12 9 81
21. Andrea Bínová G, Česká Lípa 11 14 15 16 5 69
22. Marek Gottwald ZŠ Litovel, Vítězná 1250 30 37 67
23. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 15 16 17 11 59
24. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 28 11 12 7 58
25. Filip Vabroušek ZákŠ Komenského I Zlín 27 26 53
26. Daniel Pitoňák ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 11 9 24 7 51
27. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 5 21 6 8 49
28. Michal Holec ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 11 14 12 7 44
29. Valeriy Šlovikov G prof. J. Patočky, Praha 24 15 39
30.–31. Tomáš Fogl ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 12 7 11 6 36
30.–31. Tomáš Kubíček Jiráskovo G, Náchod 17 10 9 36
32. Jan Bubeníček G B. Němcové, HK 20 15 35
33. Václav Bulín G, Plasy 17 15 32
34. Veronika Deketová G, Velké Meziříčí 29 29
35. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 27 27
36. Anna Ovesná ZŠ, Valašské Klobouky 5 10 6 4 25
37. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 5 11 5 24
38. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 23 23
39. Viliam Holik G Varšavská, Žilina 20 20
40. Dana Brandejská ZŠ Třebízského, Uhl. Janovice 14 14
41. Alexandra Hájková Mendlovo G, Opava 12 12
42. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 10 10
43. David Ha Masarykovo G, Plzeň 4 5 9
44.–45. Gabriela Solaříková ZŠ Velké Bílovice 6 6
44.–45. Stanislav Voneš ZŠ Pod Zahrádkami, Rosice 6 6
46. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 5 5
47. Ondřej Mohyla ZŠ a MŠ El. Krásnohorské, Frýdek 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 41 42 41 40 38 39 241
1. Martin Schmied G Jihlava 37 35 38 36 35 217
2. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 28 38 38 33 38 204
3. Lucie Gágyorová G Matyáše Lercha, Brno 33 33 35 33 31 203
4. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 40 39 40 35 191
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 22 32 39 32 32 185
6. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 27 22 34 34 29 168
7. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 33 25 31 21 31 160
8. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 29 22 20 34 25 152
9. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 26 29 27 34 34 150
10. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 21 22 38 27 19 147
11. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 21 23 22 20 26 126
12.–13. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 24 30 29 12 22 117
12.–13. Filip Wagner G Tišnov 33 22 20 21 117
14. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 25 19 24 26 5 104
15. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 26 26 25 95
16. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 20 26 22 16 84
17. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 21 14 20 17 82
18. Jakub Semeniuk ZŠ Erbenova, Blansko 17 9 40 12 78
19. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 18 9 18 5 50
20. Tereza Sukačová G, Brno-Řečkovice 19 26 45
21. Lucie Krátká ZŠ Pardubice – Polabiny 9 17 10 40
22. Adéla Zábojníková ZŠ TGM, Bojkovice 8 19 12 39
23.–24. Sára-Anna Borzová G Jana Keplera, Praha 31 31
23.–24. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 12 2 6 6 31
25. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 10 5 14 29
26. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 23 23
27. Kateřina Jelínková ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 21 21
28. Viktor Rychlík ZŠ Tuchlovice 17 17
29. Martin Hyna G, Vlašim 5 5 14
30. Nikola Stanková ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín 3 10 13
31. Anna Musilová PORG, Praha 10 10
32.–33. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 5 5
32.–33. Oleg Molkanov G Christiana Dopplera, Praha 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 45 46 46 44 42 43 266
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 38 37 45 40 38 233
2. Lubor Čech G, Mikulov 41 39 40 41 39 232
3. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 24 16 37 40 26 155
4. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 20 15 6 9 8 66
5. Jan Antonín Musil PORG, Praha 14 17 6 11 51
6. Martin Řídel G, Český Krumlov 8 10 14 9 47
7. Vít Pešek G, Český Krumlov 8 7 9 8 39
8. Alena Honetschlägerová G, Český Krumlov 8 13 7 7 35
9. David Mareček ZŠ Horní Lideč 9 12 12 33
10. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 23 8 31
11. Adéla Švarcová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 9 9 7 25
12. Marek Dořák ZŠ Horní Lideč 8 11 19
13. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 17 17
14. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 16 16
15. Valentýna Šmejkalová G, Český Krumlov 8 7 15
16. Radim Maček ZŠ Horní Lideč 7 6 13
17. Markéta Kubalová G, Český Krumlov 4 6 10
18.–19. Marie Váchová G, Český Krumlov 8 8
18.–19. Tereza Vendlbergerová První české G, Karlovy Vary 8 8
20. Matěj Janáč ZŠ Horní Lideč 7 7

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 45 46 46 44 42 43 266
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 42 37 46 35 30 206
2. Filip Temiak G, Český Krumlov 26 27 20 28 8 123
3. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 12 9 10 16 6 56
4. Jiří Strnad ZŠ Horní Lideč 9 8 10 4 31
5. Filip Mužikovský ZŠ Horní Lideč 14 6 10 30
6. Anna Nováková ZŠ Horní Lideč 10 7 20
7. Marek Gargulák ZŠ Horní Lideč 9 9 18
8. Anna Čapková G, Český Krumlov 4 5 9
9. Radim Horyna G, Český Krumlov 5 1 6
10. Michael Fúsik ZŠ Horní Lideč 5 5
11. Honza Vodička ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací