Pololetní výsledková listina 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 41 42 41 124
1. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 41 42 122
2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 41 41 118
3. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 37 41 117
4. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 35 42 115
5. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 35 35 110
6. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 34 37 109
7. Jana Kovandová G Nad Štolou, Praha 26 40 106
8. Erik Scholcz ZŠ Hutnícka, SNV 35 34 105
9. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 27 26 94
10. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 33 41 93
11. Josef Sabol G Chotěboř 33 23 88
12. Petra Toušková G, Mostecká, Chomutov 30 26 86
13. Jakub Sochor G, Blovice 29 27 82
14. Martin Mráz G, Český Krumlov 27 19 81
15. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 23 25 75
16. David Otta G K. Sladkovského, Praha 30 9 73
17. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 19 18 71
18. Bohumil Brož G Opatov, Praha 37 18 69
19. Marek Gottwald ZŠ Litovel, Vítězná 1250 30 37 67
20. Daniel Bárta G, Chodovická, Praha 23 21 60
21. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 17 17 59
22. Filip Vabroušek ZákŠ Komenského I Zlín 27 26 53
23. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 28 11 51
24. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 15 16 48
25. Daniel Pitoňák ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 11 9 44
26. Andrea Bínová G, Česká Lípa 11 14 40
27. Michal Holec ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 11 14 37
28. Tomáš Kubíček Jiráskovo G, Náchod 17 10 36
29. Jan Bubeníček G B. Němcové, HK 20 15 35
30. Václav Bulín G, Plasy 17 32
31. Veronika Deketová G, Velké Meziříčí 29 29
32. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 27 27
33. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 5 26
34. Valeriy Šlovikov G prof. J. Patočky, Praha 24 24
35.–36. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 5 11 21
35.–36. Anna Ovesná ZŠ, Valašské Klobouky 5 10 21
37. Viliam Holik G Varšavská, Žilina 20 20
38. Tomáš Fogl ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 12 7 19
39. Alexandra Hájková Mendlovo G, Opava 12 12
40. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 10
41. David Ha Masarykovo G, Plzeň 4 5 9
42.–43. Gabriela Solaříková ZŠ Velké Bílovice 6 6
42.–43. Stanislav Voneš ZŠ Pod Zahrádkami, Rosice 6 6
44. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 5 5
45. Ondřej Mohyla ZŠ a MŠ El. Krásnohorské, Frýdek 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 41 42 41 124
1. Martin Schmied G Jihlava 37 35 110
2. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 28 38 104
3. Lucie Gágyorová G Matyáše Lercha, Brno 33 33 101
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 22 32 93
5. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 33 25 89
6.–7. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 24 30 83
6.–7. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 27 22 83
8. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 26 29 82
9. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 21 22 81
10. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 40 79
11. Filip Wagner G Tišnov 33 22 75
12. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 29 22 71
13.–14. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 20 26 68
13.–14. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 25 19 68
15.–16. Jakub Semeniuk ZŠ Erbenova, Blansko 17 9 66
15.–16. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 21 23 66
17. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 21 14 55
18. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 26 52
19.–20. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 18 9 45
19.–20. Tereza Sukačová G, Brno-Řečkovice 19 45
21. Sára-Anna Borzová G Jana Keplera, Praha 31 31
22. Adéla Zábojníková ZŠ TGM, Bojkovice 8 27
23. Lucie Krátká ZŠ Pardubice – Polabiny 9 26
24. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 23 23
25. Kateřina Jelínková ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 21 21
26. Viktor Rychlík ZŠ Tuchlovice 17
27. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 10 5 15
28. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 12 2 14
29. Nikola Stanková ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín 3 13
30. Anna Musilová PORG, Praha 10 10
31.–33. Martin Hyna G, Vlašim 5 5
31.–33. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 5 5
31.–33. Oleg Molkanov G Christiana Dopplera, Praha 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 45 46 46 137
1.–2. Lubor Čech G, Mikulov 41 39 120
1.–2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 38 37 120
3. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 24 16 77
4. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 20 15 41
5. David Mareček ZŠ Horní Lideč 9 12 33
6. Martin Řídel G, Český Krumlov 8 10 32
7. Jan Antonín Musil PORG, Praha 14 31
8. Alena Honetschlägerová G, Český Krumlov 8 13 28
9. Adéla Švarcová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 9 9 25
10. Vít Pešek G, Český Krumlov 8 7 24
11. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 23
12. Marek Dořák ZŠ Horní Lideč 8 11 19
13. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 17 17
14. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 16 16
15. Valentýna Šmejkalová G, Český Krumlov 8 15
16. Radim Maček ZŠ Horní Lideč 7 6 13
17. Markéta Kubalová G, Český Krumlov 4 6 10
18.–19. Marie Váchová G, Český Krumlov 8 8
18.–19. Tereza Vendlbergerová První české G, Karlovy Vary 8 8
20. Matěj Janáč ZŠ Horní Lideč 7 7

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 45 46 46 137
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 42 37 125
2. Filip Temiak G, Český Krumlov 26 27 73
3. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 12 9 31
4. Jiří Strnad ZŠ Horní Lideč 9 8 27
5. Marek Gargulák ZŠ Horní Lideč 9 18
6. Filip Mužikovský ZŠ Horní Lideč 14
7. Anna Nováková ZŠ Horní Lideč 10
8. Anna Čapková G, Český Krumlov 4 5 9
9. Radim Horyna G, Český Krumlov 5 1 6
10. Michael Fúsik ZŠ Horní Lideč 5
11. Honza Vodička ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací