Výsledková listina 1. prázdninové série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–3. Tereza Kinská G B. Němcové, HK 8 7 15
1.–3. Michal Macek ZŠ Komenského, Nová Paka 8 7 15
1.–3. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 8 7 15
4. Jan Mackovčák G Ústavní, Praha 8 6 14
5. Ondřej Lefler ZŠ Svitávka 4 5 9
6. Matěj Novotný ZŠ Roztoky 7 7
7.–8. Marek Pěgřím G Orlová 6 6
7.–8. Filip Poživil ZŠ Roztoky 6 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–19. Martin Bína G, Moravská Třebová 8 7 15
1.–19. Petr Čerych ZŠ Sobotka 8 7 15
1.–19. Jan Jirmus G, Tachov 8 7 15
1.–19. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 8 7 15
1.–19. Daniel Kudlata Biskupské G, České Budějovice 8 7 15
1.–19. Ondřej Němec G Tišnov 8 7 15
1.–19. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 8 7 15
1.–19. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 8 7 15
1.–19. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 8 7 15
1.–19. Petr Pojar G Mikulášské n. 23, Plzeň 8 7 15
1.–19. Daniel Poláček G, Kojetín 8 7 15
1.–19. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 8 7 15
1.–19. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 8 7 15
1.–19. Eva Šaldová G, Budějovická, Praha 8 7 15
1.–19. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 8 7 15
1.–19. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 8 7 15
1.–19. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 8 7 15
1.–19. Zdeněk Uherek ZŠ Příbram VIII 8 7 15
1.–19. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 8 7 15
20.–30. Filip Bubla ZŠ Jiráskova, Benešov 8 6 14
20.–30. Martin Děcký G, Olomouc-Hejčín 8 6 14
20.–30. Marie Fialová ZŠ Velké Němčice 8 6 14
20.–30. Ondřej Husák ZŠ T. G. Masaryka, Svitavy 7 7 14
20.–30. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 8 6 14
20.–30. Tereza Klabenešová G Chotěboř 8 6 14
20.–30. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 8 6 14
20.–30. Alena Opichalová G, Ostrov 7 7 14
20.–30. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 7 7 14
20.–30. Michal Svárovský ZŠ Školní, Železný Brod 8 6 14
20.–30. Pavel Šindelář G Týn nad Vltavou 8 6 14
31.–38. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 8 5 13
31.–38. Matouš Cimala G J. A. Komenského, Uh. Brod 8 5 13
31.–38. Alice Janáčková G Chotěboř 8 5 13
31.–38. Natálie Koscelanská G, Ohradní, Praha-Michle 8 5 13
31.–38. Martin Petr ZŠ a MŠ Sázava 8 5 13
31.–38. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 8 5 13
31.–38. Petra Švábová ZŠ a MŠ Mirovice 8 5 13
31.–38. Vojtěch Zahálka ZŠ Velešín 8 5 13
39.–44. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 8 4 12
39.–44. Kristýna Malá ZŠ Kozinova, Praha 10 - Hostivař 6 6 12
39.–44. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 8 4 12
39.–44. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 7 5 12
39.–44. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 8 4 12
39.–44. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 8 4 12
45.–50. Nikol Brzesková ZŠ Komenského, Kravaře 8 3 11
45.–50. Tereza Kleeová ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 8 3 11
45.–50. Vít Mikulanda ZŠ Chotoviny 8 3 11
45.–50. Michaela Novotná ZŠ a MŠ Teplice nad Metují 8 3 11
45.–50. Kateřina Sáňková G, Boskovice 6 5 11
45.–50. Jan Slovák ZŠ a MŠ Pertoldova, Praha 4 - Mo 7 4 11
51.–53. Stanislav Vlasák ZŠ Pardubice – Polabiny 8 2 10
51.–53. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 6 4 10
51.–53. Pavel Wolf ZŠ Školní, Nové Město nad Metují 8 2 10
54. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 7 2 9
55.–62. Michal Daneš Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 8 8
55.–62. Radek Goubej G, ZŠ a MŠ Mánesova, Sokolov 8 0 8
55.–62. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 8 0 8
55.–62. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 8 8
55.–62. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 6 2 8
55.–62. Štěpán Kudláček ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 8 0 8
55.–62. Vítězslav Lužný Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 8 8
55.–62. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 7 1 8
63.–66. Filip Jonek ZŠ Tyršova, Mělník 7 7
63.–66. Michaela Soukupová ZŠ Petrovice 7 7
63.–66. Vojtěch Šesták ZŠ Tyršova, Mělník 7 7
63.–66. Kateřina Šprincová ZŠ bří Čapků, Úpice 5 2 7
67.–69. Monika Dlouhá ZŠ Petrovice 6 6
67.–69. Andrea Kohoutová ZŠ Petrovice 6 6
67.–69. Andrea Nedělníková ZŠ Šumperk, Šumavská 21 6 0 6
70.–72. Dominik Černý ZŠ Petrovice 5 5
70.–72. Jakub Kyle ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 5 5
70.–72. Michael Mikulín ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 5 5
73.–76. Johana Jarolímková ZŠ Petrovice 4 4
73.–76. Vašek Stibor ZŠ Petrovice 4 4
73.–76. Petra Šimečková ZŠ Petrovice 4 4
73.–76. Elisabeth Vochalová ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 4 4
77. Kateřina Vodehnalová ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 3 3
78. Lukáš Koláček ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–11. Marie Bartoňová G, Zábřeh 8 7 15
1.–11. Lubor Čech G, Mikulov 8 7 15
1.–11. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 8 7 15
1.–11. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 8 7 15
1.–11. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 8 7 15
1.–11. Ji Jia Xin G Na Vítězné pláni, Praha 8 7 15
1.–11. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 8 7 15
1.–11. Quy Nguyen Huu G Rumburk 8 7 15
1.–11. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 8 7 15
1.–11. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 8 7 15
1.–11. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 8 7 15
12.–16. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 8 6 14
12.–16. Michal Grus G Dobruška 8 6 14
12.–16. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 8 6 14
12.–16. Jiří Scheyer ZŠ Hálkova, Olomouc 8 6 14
12.–16. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 8 6 14
17.–27. Tereza Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 8 5 13
17.–27. Petr Dvořák ZŠ Praha 5 - Lužiny 6 7 13
17.–27. Klára Grinerová G Christiana Dopplera, Praha 8 5 13
17.–27. Tadeáš Havlík G Jihlava 7 6 13
17.–27. Kristýna Hrozová G Uničov 8 5 13
17.–27. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 8 5 13
17.–27. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 5 13
17.–27. Natálie Sedláková ZŠ Přibyslav 8 5 13
17.–27. Klára Strejčková ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 8 5 13
17.–27. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 8 5 13
17.–27. Viktorie Valdmanová G Mikulášské n. 23, Plzeň 8 5 13
28.–30. Karolína Letochová G Šternberk 7 5 12
28.–30. Šárka Uramová ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 7 5 12
28.–30. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 8 4 12
31.–34. Dávid Erdödy G Alejová, Košice 8 3 11
31.–34. Prokop Líbal ZŠ Strakonice, Dukelská 8 3 11
31.–34. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 8 3 11
31.–34. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 4 11
35.–39. Kateřina Havlíčková G Uničov 7 3 10
35.–39. Lukáš Koňařík ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 8 2 10
35.–39. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 8 2 10
35.–39. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 8 2 10
35.–39. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 7 3 10
40.–44. Jakub Bílek Klasické a španělské G, Brno 7 2 9
40.–44. Filip Černák G, Mikulov 8 1 9
40.–44. Jiří Eichner G a OA, Říčany 7 2 9
40.–44. Anežka Rybová ZŠ Vrané n. Vltavou 8 1 9
40.–44. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 8 1 9
45.–48. Zuzana Jindrová ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 8 8
45.–48. Stanislav Kafara SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice 8 8
45.–48. Jakub Roubíček ZŠ a MŠ Deblín 8 0 8
45.–48. Kryštof Volf G, Benešov 8 8
49.–53. Kateřina Hanzelková ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 6 1 7
49.–53. Tomáš Procházka G Jihlava 7 7
49.–53. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 5 2 7
49.–53. Lucie Urbanová G Chotěboř 7 7
49.–53. Jiří Žalovdík G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 7 7
54.–60. Jana Bílková ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Aneta Kodaničová ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Petr Kratochvíl ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Tereza Marková ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Tereza Mlchová ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Marian Pakosz ZŠ Severovýchod, Zábřeh 6 0 6
54.–60. František Píša ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
61. Vít Vařena ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6 - Břev 4 4
62.–64. Klára Kopecká ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
62.–64. Adéla Smržová ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
62.–64. Tereza Valentová ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
65. Eliška Hlinovská ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 2 2
66. Barbora Jonášová První jazyková základní škola P 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–9. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 8 7 15
1.–9. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 8 7 15
1.–9. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 8 7 15
1.–9. Emma Kodyšová G Z. Wintra, Rakovník 8 7 15
1.–9. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 8 7 15
1.–9. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 8 7 15
1.–9. Alexandra Palánová G Dačice 8 7 15
1.–9. Marek Semrád G Opatov, Praha 8 7 15
1.–9. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 8 7 15
10.–12. Markéta Bečvářová G, Písek 7 7 14
10.–12. Anna Petrovická BG B. Balbína, Hradec Králové 8 6 14
10.–12. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 8 6 14
13.–22. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 8 5 13
13.–22. Kristýna Jenčíková ZŠ Školská, Kladno 8 5 13
13.–22. Monika Klačanová ZŠ Vodňanská, Prachatice 8 5 13
13.–22. Kristýna Vu Phuong Thao G, Cheb 8 5 13
13.–22. Karolína Sitterová Čes. reálné G, Čes. Budějovice 6 7 13
13.–22. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 8 5 13
13.–22. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 8 5 13
13.–22. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 8 5 13
13.–22. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 8 5 13
13.–22. Barbora Vosková G Legionářů, Příbram 8 5 13
23.–25. Oleg Drešer ZŠ Praha 5 - Radotín 7 5 12
23.–25. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 8 4 12
23.–25. Miriam Seidlová Sportovní G, Plzeňská, Kladno 8 4 12
26.–27. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 7 4 11
26.–27. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 8 3 11
28.–30. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 8 2 10
28.–30. Jakub Tománek ZŠ Hošťálková 8 2 10
28.–30. Adéla Tumajerová ZŠ Liberec, Sokolovská 328 8 2 10
31.–33. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 7 2 9
31.–33. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 8 1 9
31.–33. Jiří Netík G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 3 9
34.–35. Karolína Hanáková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 7 1 8
34.–35. František Stoklas ZŠ Hustopeče nad Bečvou 8 8
36.–37. Karel Šidlík ZŠ Hustopeče nad Bečvou 6 6
36.–37. Veronika Vošahlíková ZŠ Petrovice 6 6
38.–40. Martin Fuňk ZŠ Pardubice – Polabiny 5 0 5
38.–40. Tomáš Javorský ZŠ Olešská, Praha 10 - Strašnice 5 5
38.–40. Filip Polame ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 5 5
41.–45. Daniel Juran ZŠ sv. Voršily Praha 1 4 4
41.–45. Roman Korník ZŠ Komenského, Skuteč 4 4
41.–45. David Linx ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
41.–45. Marek Maxa ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
41.–45. Vojtěch Smetana ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
46.–53. Nikola Bártová ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
46.–53. Josef Čihák ZŠ Petrovice 3 3
46.–53. Andrea Chadimová ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
46.–53. Dana Kosová ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
46.–53. Klára Svorová ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
46.–53. Václav Šach ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
46.–53. Nikola Tomišková ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
46.–53. Beata Tupá ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
54.–58. Michal Dalecký ZŠ Komenského, Skuteč 2 2
54.–58. Benedikt Matocha ZŠ sv. Voršily Praha 1 2 2
54.–58. Kateřina Niroda ZŠ a MŠ Praha 7 2 2
54.–58. Štěpán Roth ZŠ Petrovice 2 2
54.–58. Nikol Stolaříková ZŠ Komenského, Skuteč 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací