Výsledková listina 2. prázdninové série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–2. Michal Macek ZŠ Komenského, Nová Paka 4 9 13
1.–2. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 4 9 13
3. Jan Mackovčák G Ústavní, Praha 3 9 12

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–6. Martin Bína G, Moravská Třebová 6 9 15
1.–6. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 6 9 15
1.–6. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 6 9 15
1.–6. Jakub Mučica Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 6 9 15
1.–6. Petr Pojar G Mikulášské n. 23, Plzeň 6 9 15
1.–6. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 6 9 15
7.–10. Filip Bubla ZŠ Jiráskova, Benešov 5 9 14
7.–10. Matouš Cimala G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 9 14
7.–10. Martin Děcký G, Olomouc-Hejčín 5 9 14
7.–10. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 5 9 14
11.–18. Jiří Hocek ZŠ Veronské náměstí, Praha 4 9 13
11.–18. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 4 9 13
11.–18. Jan Jirmus G, Tachov 4 9 13
11.–18. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 4 9 13
11.–18. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 4 9 13
11.–18. Alena Opichalová G, Ostrov 4 9 13
11.–18. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 4 9 13
11.–18. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 4 9 13
19.–31. Vojtěch Brandejs G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 3 9 12
19.–31. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 3 9 12
19.–31. Alice Janáčková G Chotěboř 3 9 12
19.–31. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 3 9 12
19.–31. Jan Kadlec Biskupské G, České Budějovice 3 9 12
19.–31. Natálie Koscelanská G, Ohradní, Praha-Michle 3 9 12
19.–31. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 3 9 12
19.–31. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 3 9 12
19.–31. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 5 7 12
19.–31. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 3 9 12
19.–31. Michal Svárovský ZŠ Školní, Železný Brod 3 9 12
19.–31. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 3 9 12
19.–31. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 3 9 12
32. Daniel Poláček G, Kojetín 3 8 11
33.–40. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 1 9 10
33.–40. Štěpán Kudláček ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 1 9 10
33.–40. Martina Malá G Moravský Krumlov 1 9 10
33.–40. Vít Mikulanda ZŠ Chotoviny 1 9 10
33.–40. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 1 9 10
33.–40. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 1 9 10
33.–40. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 1 9 10
33.–40. Vojtěch Zahálka ZŠ Velešín 1 9 10
41. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 1 7 8
42.–43. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 4 3 7
42.–43. Marie Vestenická G Legionářů, Příbram 1 6 7
44. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 1 2 3
45.–46. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 1 1 2
45.–46. Petr Urbánek ZŠ a MŠ Deblín 2 2
47.–48. Kristýna Malá ZŠ Kozinova, Praha 10 - Hostivař 1 1
47.–48. Michaela Novotná ZŠ a MŠ Teplice nad Metují 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–3. Lubor Čech G, Mikulov 6 9 15
1.–3. Tadeáš Havlík G Jihlava 6 9 15
1.–3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 9 15
4. Karolína Letochová G Šternberk 5 9 14
5.–16. Tereza Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 4 9 13
5.–16. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 9 13
5.–16. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 9 13
5.–16. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 9 13
5.–16. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 9 13
5.–16. Ji Jia Xin G Na Vítězné pláni, Praha 4 9 13
5.–16. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 4 9 13
5.–16. Prokop Líbal ZŠ Strakonice, Dukelská 4 9 13
5.–16. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 4 9 13
5.–16. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 4 9 13
5.–16. Lucie Urbanová G Chotěboř 4 9 13
5.–16. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 4 9 13
17.–27. Michal Grus G Dobruška 3 9 12
17.–27. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 9 12
17.–27. Kristýna Hrozová G Uničov 3 9 12
17.–27. Zuzana Jindrová ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 6 6 12
17.–27. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 3 9 12
17.–27. Quy Nguyen Huu G Rumburk 3 9 12
17.–27. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 3 9 12
17.–27. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 3 9 12
17.–27. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 3 9 12
17.–27. Šárka Uramová ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 3 9 12
17.–27. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 3 9 12
28.–35. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 1 9 10
28.–35. Kateřina Hanzelková ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1 9 10
28.–35. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 1 9 10
28.–35. Lukáš Koňařík ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 1 9 10
28.–35. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 1 9 10
28.–35. Natálie Sloupová Masarykovo G, Plzeň 1 9 10
28.–35. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 1 9 10
28.–35. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 9 10
36. Klára Grinerová G Christiana Dopplera, Praha 3 3 6
37.–38. Kateřina Havlíčková G Uničov 2 3 5
37.–38. Anežka Rybová ZŠ Vrané n. Vltavou 1 4 5
39. Petr Dvořák ZŠ Praha 5 - Lužiny 4 4
40.–41. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 3 0 3
40.–41. Dávid Erdödy G Alejová, Košice 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–2. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 6 9 15
1.–2. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 6 9 15
3. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 5 9 14
4.–11. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 4 9 13
4.–11. Markéta Bečvářová G, Písek 4 9 13
4.–11. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 4 9 13
4.–11. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 4 9 13
4.–11. Adam Krška G, Mikulov 4 9 13
4.–11. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 9 13
4.–11. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 4 9 13
4.–11. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 4 9 13
12.–15. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 3 9 12
12.–15. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 9 12
12.–15. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 9 12
12.–15. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 3 9 12
16.–18. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 1 9 10
16.–18. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 1 9 10
16.–18. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 1 9 10
19. Adéla Tumajerová ZŠ Liberec, Sokolovská 328 4 4 8
20. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 1 6 7
21.–23. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 6 6
21.–23. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 3 3 6
21.–23. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 6 6
24.–26. Monika Klačanová ZŠ Vodňanská, Prachatice 3 0 3
24.–26. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 1 2 3
24.–26. Karolína Sitterová Čes. reálné G, Čes. Budějovice 1 2 3
27. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 1 1 2
28.–31. Martin Fuňk ZŠ Pardubice – Polabiny 1 0 1
28.–31. Alexandra Palánová G Dačice 1 1
28.–31. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 1 1
28.–31. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 1 0 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací