Výsledková listina bonusové prázdninové série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 9 9
2. Pavel Vyskočil Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí 6 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1.–3. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 10 10
1.–3. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 10 10
1.–3. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 10 10
4.–8. Alice Janáčková G Chotěboř 9 9
4.–8. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 9 9
4.–8. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 9 9
4.–8. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 9 9
4.–8. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 9 9
9.–12. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 8 8
9.–12. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 8 8
9.–12. Alena Opichalová G, Ostrov 8 8
9.–12. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 8 8
13. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 7 7
14.–18. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 6 6
14.–18. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 6 6
14.–18. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
14.–18. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 6 6
14.–18. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
19.–20. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 5 5
19.–20. Daniel Poláček G, Kojetín 5 5
21.–22. Tereza Klabenešová G Chotěboř 4 4
21.–22. Marie Vestenická G Legionářů, Příbram 4 4
23.–24. Jan Kadlec Biskupské G, České Budějovice 3 3
23.–24. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 3 3
25.–28. Marie Fialová ZŠ Velké Němčice 2 2
25.–28. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 2 2
25.–28. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 2 2
25.–28. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1.–2. Lubor Čech G, Mikulov 9 9
1.–2. Michal Grus G Dobruška 9 9
3.–7. Tadeáš Havlík G Jihlava 8 8
3.–7. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 8
3.–7. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 8 8
3.–7. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 8 8
3.–7. Lucie Urbanová G Chotěboř 8 8
8.–10. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 7 7
8.–10. Quy Nguyen Huu G Rumburk 7 7
8.–10. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 7
11.–16. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 6 6
11.–16. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6
11.–16. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 6 6
11.–16. Ji Jia Xin G Na Vítězné pláni, Praha 6 6
11.–16. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 6
11.–16. Karolína Letochová G Šternberk 6 6
17.–18. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 4 4
17.–18. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 4 4
19.–20. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 3 3
19.–20. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 3
21.–22. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 2 2
21.–22. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 2 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1.–2. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 9 9
1.–2. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 9 9
3.–5. Markéta Bečvářová G, Písek 8 8
3.–5. Adam Krška G, Mikulov 8 8
3.–5. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 8 8
6.–9. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 7 7
6.–9. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 7 7
6.–9. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 7 7
6.–9. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 7 7
10.–11. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 6 6
10.–11. Filip Temiak G, Český Krumlov 6 6
12.–14. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 5 5
12.–14. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 5 5
12.–14. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 5 5
15.–16. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 4 4
15.–16. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 4 4
17.–18. Jiří Netík G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 3 3
17.–18. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 3 3
19. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 1 1
20. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací