Výsledková listina 1. série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 7 8 8 8 41
1.–2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 5 5 7 8 8 8 41
1.–2. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 5 5 7 8 8 8 41
3.–4. Bohumil Brož G Opatov, Praha 5 5 6 6 7 8 37
3.–4. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 5 5 7 8 4 8 37
5.–7. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 5 5 6 7 4 8 35
5.–7. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 5 5 7 7 3 8 35
5.–7. Erik Scholcz ZŠ Hutnícka, SNV 5 5 6 6 5 8 35
8. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 5 2 7 4 8 8 34
9.–10. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 5 5 7 8 8 33
9.–10. Josef Sabol G Chotěboř 5 5 7 8 5 3 33
11.–13. Marek Gottwald ZŠ Litovel, Vítězná 1250 4 5 6 4 5 6 30
11.–13. David Otta G K. Sladkovského, Praha 5 5 7 7 6 30
11.–13. Petra Toušková G, Mostecká, Chomutov 5 5 7 2 7 4 30
14.–15. Veronika Deketová G, Velké Meziříčí 5 5 6 1 5 7 29
14.–15. Jakub Sochor G, Blovice 5 5 7 5 7 29
16. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 5 5 6 4 8 28
17.–20. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 5 4 6 3 2 7 27
17.–20. Martin Mráz G, Český Krumlov 5 5 7 1 3 6 27
17.–20. Filip Vabroušek ZákŠ Komenského I Zlín 5 5 6 0 3 8 27
17.–20. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 5 5 5 3 4 5 27
21. Jana Kovandová G Nad Štolou, Praha 5 5 7 2 7 26
22. Valeriy Šlovikov G prof. J. Patočky, Praha 5 5 4 5 5 24
23.–24. Daniel Bárta G, Chodovická, Praha 5 5 6 7 23
23.–24. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 4 5 6 1 7 23
25.–26. Jan Bubeníček G B. Němcové, HK 5 5 7 3 20
25.–26. Viliam Holik G Varšavská, Žilina 5 5 7 3 20
27. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 5 5 6 3 19
28.–30. Václav Bulín G, Plasy 5 3 1 1 3 4 17
28.–30. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 5 5 4 3 17
28.–30. Tomáš Kubíček Jiráskovo G, Náchod 5 5 7 17
31. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 5 7 3 15
32.–33. Tomáš Fogl ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 5 1 4 2 12
32.–33. Alexandra Hájková Mendlovo G, Opava 5 5 1 1 12
34.–36. Andrea Bínová G, Česká Lípa 4 4 3 11
34.–36. Michal Holec ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 5 5 1 11
34.–36. Daniel Pitoňák ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 5 5 1 11
37. Stanislav Voneš ZŠ Pod Zahrádkami, Rosice 4 1 1 6
38.–41. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 5 5
38.–41. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 4 1 5
38.–41. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 5 5
38.–41. Anna Ovesná ZŠ, Valašské Klobouky 5 5
42.–43. David Ha Masarykovo G, Plzeň 4 4
42.–43. Ondřej Mohyla ZŠ a MŠ El. Krásnohorské, Frýdek 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 7 8 8 8 41
1. Martin Schmied G Jihlava 5 5 7 8 4 8 37
2.–4. Lucie Gágyorová G Matyáše Lercha, Brno 5 1 7 8 5 7 33
2.–4. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 5 3 7 3 7 8 33
2.–4. Filip Wagner G Tišnov 5 3 7 8 3 7 33
5. Sára-Anna Borzová G Jana Keplera, Praha 5 5 7 8 6 31
6. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 5 5 6 0 5 8 29
7. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 5 7 1 3 7 28
8. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 4 4 5 2 5 7 27
9.–10. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 5 1 7 6 7 26
9.–10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 5 7 1 2 7 26
11. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 5 5 7 8 25
12. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 5 5 6 8 24
13. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 5 4 6 3 1 4 23
14. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 6 6 22
15.–18. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 5 5 1 5 5 21
15.–18. Kateřina Jelínková ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 5 5 6 1 4 21
15.–18. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 5 6 5 21
15.–18. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 1 6 1 3 6 21
19. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 5 7 3 5 20
20. Tereza Sukačová G, Brno-Řečkovice 5 5 6 3 19
21. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 5 5 4 4 18
22. Jakub Semeniuk ZŠ Erbenova, Blansko 5 3 5 4 17
23. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 4 5 3 12
24.–25. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5 10
24.–25. Anna Musilová PORG, Praha 5 5 10
26. Lucie Krátká ZŠ Pardubice – Polabiny 4 5 9
27. Adéla Zábojníková ZŠ TGM, Bojkovice 5 2 1 8
28.–29. Martin Hyna G, Vlašim 5 5
28.–29. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 5 5
30. Nikola Stanková ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín 3 3

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 5 7 8 8 8 45
1. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 5 7 8 4 8 41
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 5 7 8 3 6 38
3. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 3 5 5 7 4 24
4. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 4 5 5 6 20
5. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 4 5 3 5 17
6. Jan Antonín Musil PORG, Praha 4 5 5 14
7.–8. David Mareček ZŠ Horní Lideč 3 5 1 9
7.–8. Adéla Švarcová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 4 1 2 9
9.–13. Marek Dořák ZŠ Horní Lideč 3 5 8
9.–13. Alena Honetschlägerová G, Český Krumlov 3 5 8
9.–13. Vít Pešek G, Český Krumlov 3 5 8
9.–13. Martin Řídel G, Český Krumlov 4 4 8
9.–13. Valentýna Šmejkalová G, Český Krumlov 4 4 8
14.–15. Matěj Janáč ZŠ Horní Lideč 2 5 7
14.–15. Radim Maček ZŠ Horní Lideč 2 5 7
16. Markéta Kubalová G, Český Krumlov 4 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 5 7 8 8 8 45
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 4 5 5 7 8 5 8 42
2. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 5 5 3 1 4 4 26
3. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 4 5 3 12
4. Jiří Strnad ZŠ Horní Lideč 4 5 9
5. Radim Horyna G, Český Krumlov 2 3 5
6. Anna Čapková G, Český Krumlov 2 2 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací