Výsledková listina 2. série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 7 8 7 9 42
1.–2. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 5 6 7 8 7 9 42
1.–2. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 5 6 7 8 7 9 42
3.–5. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 5 6 7 8 6 9 41
3.–5. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 5 6 7 8 6 9 41
3.–5. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 5 6 7 8 6 9 41
6. Jana Kovandová G Nad Štolou, Praha 5 6 7 8 6 8 40
7.–8. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 4 6 7 6 7 7 37
7.–8. Marek Gottwald ZŠ Litovel, Vítězná 1250 5 6 7 6 7 6 37
9. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 5 7 8 6 9 35
10. Erik Scholcz ZŠ Hutnícka, SNV 5 6 4 8 5 6 34
11. Jakub Sochor G, Blovice 5 6 7 4 5 27
12.–14. Petra Toušková G, Mostecká, Chomutov 4 3 6 7 6 26
12.–14. Filip Vabroušek ZákŠ Komenského I Zlín 5 1 7 3 1 9 26
12.–14. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 5 6 4 6 5 26
15. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 5 1 7 4 8 25
16. Josef Sabol G Chotěboř 5 3 3 2 7 3 23
17. Daniel Bárta G, Chodovická, Praha 5 5 4 2 5 21
18. Martin Mráz G, Český Krumlov 5 1 7 4 2 19
19.–20. Bohumil Brož G Opatov, Praha 5 7 6 18
19.–20. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 5 6 7 18
21. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 5 1 3 1 4 3 17
22. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 5 5 6 16
23. Jan Bubeníček G B. Němcové, HK 2 0 6 4 3 15
24.–25. Andrea Bínová G, Česká Lípa 4 6 4 14
24.–25. Michal Holec ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 5 2 3 4 14
26.–27. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 5 6 11
26.–27. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 5 6 11
28.–29. Tomáš Kubíček Jiráskovo G, Náchod 3 7 10
28.–29. Anna Ovesná ZŠ, Valašské Klobouky 5 5 10
30.–31. David Otta G K. Sladkovského, Praha 3 3 3 9
30.–31. Daniel Pitoňák ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 5 1 3 9
32. Tomáš Fogl ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 3 4 7
33. Gabriela Solaříková ZŠ Velké Bílovice 2 4 6
34. David Ha Masarykovo G, Plzeň 3 2 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 7 8 7 9 42
1. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 5 6 7 8 6 8 40
2. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 6 7 8 5 8 38
3. Martin Schmied G Jihlava 5 1 7 8 5 9 35
4. Lucie Gágyorová G Matyáše Lercha, Brno 5 1 7 5 6 9 33
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 7 6 8 32
6. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 5 1 7 4 5 8 30
7. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 5 4 6 7 7 29
8. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 3 1 7 3 3 9 26
9. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 5 4 7 3 6 25
10. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 5 7 4 3 23
11.–14. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 5 2 3 2 5 5 22
11.–14. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 4 1 3 3 4 7 22
11.–14. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 5 1 7 2 5 2 22
11.–14. Filip Wagner G Tišnov 2 6 7 3 4 22
15. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 5 7 7 19
16. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 2 6 6 14
17.–18. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 5 4 9
17.–18. Jakub Semeniuk ZŠ Erbenova, Blansko 4 5 9
19.–20. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
19.–20. Oleg Molkanov G Christiana Dopplera, Praha 5 5
21. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 2 0 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 7 8 7 9 46
1. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 5 7 5 4 9 39
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 3 6 7 8 9 37
3.–4. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 4 5 7 16
3.–4. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 4 2 6 1 3 16
5. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 4 5 6 15
6. Alena Honetschlägerová G, Český Krumlov 4 4 5 13
7. David Mareček ZŠ Horní Lideč 4 5 3 12
8. Marek Dořák ZŠ Horní Lideč 4 3 4 11
9. Martin Řídel G, Český Krumlov 4 4 2 10
10. Adéla Švarcová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 3 2 4 9
11.–12. Marie Váchová G, Český Krumlov 3 5 0 8
11.–12. Tereza Vendlbergerová První české G, Karlovy Vary 4 4 8
13. Vít Pešek G, Český Krumlov 3 4 7
14.–15. Markéta Kubalová G, Český Krumlov 4 2 6
14.–15. Radim Maček ZŠ Horní Lideč 3 3 6

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 7 8 7 9 46
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 4 5 6 7 6 9 37
2. Filip Temiak G, Český Krumlov 3 5 1 6 2 5 5 27
3.–4. Marek Gargulák ZŠ Horní Lideč 4 5 9
3.–4. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 4 5 9
5. Jiří Strnad ZŠ Horní Lideč 4 4 8
6. Anna Čapková G, Český Krumlov 3 1 1 5
7. Radim Horyna G, Český Krumlov 0 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací