Výsledková listina 3. série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 7 9 8 7 41
1. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 5 5 7 9 8 7 41
2.–3. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 4 5 7 9 8 7 40
2.–3. Jana Kovandová G Nad Štolou, Praha 4 5 7 9 8 7 40
4.–5. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 4 5 7 9 7 7 39
4.–5. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 4 5 6 9 8 7 39
6.–7. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 4 4 7 9 7 7 38
6.–7. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 5 5 7 9 5 7 38
8.–9. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 5 5 7 4 8 7 36
8.–9. Erik Scholcz ZŠ Hutnícka, SNV 4 5 7 6 7 7 36
10. Martin Mráz G, Český Krumlov 5 4 7 6 6 7 35
11.–12. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 4 5 2 9 7 7 34
11.–12. David Otta G K. Sladkovského, Praha 5 5 7 6 4 7 34
13. Josef Sabol G Chotěboř 5 5 9 6 7 32
14. Petra Toušková G, Mostecká, Chomutov 4 5 6 2 6 7 30
15. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 4 5 7 4 7 27
16. Jakub Sochor G, Blovice 4 5 2 2 6 7 26
17. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 5 5 2 2 4 7 25
18. Daniel Pitoňák ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 2 5 1 7 2 7 24
19. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 1 2 5 4 7 21
20. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 5 5 9 19
21. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 5 5 7 17
22. Daniel Bárta G, Chodovická, Praha 2 5 0 2 7 16
23.–24. Andrea Bínová G, Česká Lípa 4 5 6 15
23.–24. Václav Bulín G, Plasy 2 0 6 7 15
25. Bohumil Brož G Opatov, Praha 2 5 7 14
26.–27. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 5 5 2 12
26.–27. Michal Holec ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 2 5 1 4 12
28. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 5 5 10
29. Tomáš Kubíček Jiráskovo G, Náchod 4 5 9
30. Anna Ovesná ZŠ, Valašské Klobouky 2 4 6
31. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 2 3 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 7 9 8 7 41
1. Jakub Semeniuk ZŠ Erbenova, Blansko 5 5 7 9 7 7 40
2.–3. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 7 8 7 7 39
2.–3. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 5 5 7 9 6 7 39
4.–6. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 5 5 7 7 7 7 38
4.–6. Martin Schmied G Jihlava 4 5 7 9 6 7 38
4.–6. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 5 7 9 5 7 38
7. Lucie Gágyorová G Matyáše Lercha, Brno 2 5 7 6 8 7 35
8. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 4 5 4 9 5 7 34
9. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 3 5 2 9 6 6 31
10. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 4 5 0 6 7 7 29
11. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 5 6 3 2 7 27
12.–13. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 5 5 2 7 7 26
12.–13. Tereza Sukačová G, Brno-Řečkovice 2 5 6 6 7 26
14. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 5 5 7 7 24
15.–16. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 2 5 0 6 2 7 22
15.–16. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 2 5 5 3 7 22
17.–19. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 3 4 6 7 20
17.–19. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 4 5 2 7 2 20
17.–19. Filip Wagner G Tišnov 4 4 0 3 3 6 20
20. Adéla Zábojníková ZŠ TGM, Bojkovice 5 5 2 7 19
21. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 5 5 2 6 18
22.–23. Lucie Krátká ZŠ Pardubice – Polabiny 5 5 0 7 17
22.–23. Viktor Rychlík ZŠ Tuchlovice 4 4 0 1 2 6 17
24. Nikola Stanková ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín 3 7 10

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 7 9 8 7 46
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 5 7 9 8 7 45
2. Lubor Čech G, Mikulov 5 5 5 2 9 7 7 40
3. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 5 5 5 7 3 5 7 37
4. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 5 4 7 7 23
5. Jan Antonín Musil PORG, Praha 5 5 7 17
6. Martin Řídel G, Český Krumlov 5 4 5 14
7. David Mareček ZŠ Horní Lideč 3 4 5 12
8. Vít Pešek G, Český Krumlov 3 2 4 9
9.–11. Alena Honetschlägerová G, Český Krumlov 3 4 7
9.–11. Valentýna Šmejkalová G, Český Krumlov 3 4 7
9.–11. Adéla Švarcová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 4 3 7
12. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 6 6

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 7 9 8 7 46
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 5 5 5 7 9 8 7 46
2. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 4 4 3 5 20
3. Filip Mužikovský ZŠ Horní Lideč 5 5 4 14
4.–6. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 4 6 10
4.–6. Anna Nováková ZŠ Horní Lideč 5 5 10
4.–6. Jiří Strnad ZŠ Horní Lideč 5 5 10
7. Marek Gargulák ZŠ Horní Lideč 5 4 9
8. Michael Fúsik ZŠ Horní Lideč 5 5
9. Honza Vodička ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 1 0 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací