Výsledková listina 4. série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 7 7 9 7 40
1.–4. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 5 5 7 7 9 7 40
1.–4. Jana Kovandová G Nad Štolou, Praha 5 5 7 7 9 7 40
1.–4. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 5 5 7 7 9 7 40
1.–4. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 5 5 7 7 9 7 40
5.–6. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 5 5 7 7 6 7 37
5.–6. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 4 5 7 7 7 7 37
7.–8. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 5 5 7 5 7 7 36
7.–8. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 5 5 7 7 5 7 36
9.–10. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 5 5 6 7 5 6 34
9.–10. Martin Mráz G, Český Krumlov 5 5 7 5 5 7 34
11. Bohumil Brož G Opatov, Praha 4 4 7 5 6 7 33
12. David Otta G K. Sladkovského, Praha 4 3 4 7 6 6 30
13. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 4 4 7 7 7 29
14. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 5 5 6 3 2 7 28
15. Jakub Sochor G, Blovice 3 3 7 7 5 25
16. Petra Toušková G, Mostecká, Chomutov 4 4 7 7 22
17. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 5 4 4 4 3 20
18. Andrea Bínová G, Česká Lípa 4 5 3 4 16
19. Daniel Bárta G, Chodovická, Praha 4 2 6 12
20.–21. Tomáš Fogl ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 4 4 3 11
20.–21. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 5 6 11
22.–24. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 7 7
22.–24. Michal Holec ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 3 2 2 7
22.–24. Daniel Pitoňák ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 3 2 2 7
25. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 6 6
26. Anna Ovesná ZŠ, Valašské Klobouky 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 7 7 9 7 40
1. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 5 5 7 7 9 7 40
2. Martin Schmied G Jihlava 4 5 7 7 6 7 36
3.–5. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 5 5 7 7 6 4 34
3.–5. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 5 5 7 7 3 7 34
3.–5. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 5 5 7 5 6 6 34
6.–7. Lucie Gágyorová G Matyáše Lercha, Brno 5 4 7 5 5 7 33
6.–7. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 7 7 5 6 33
8. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 4 7 5 7 4 32
9. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 3 7 5 6 6 27
10. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 5 7 7 7 26
11. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 5 5 7 2 6 25
12.–13. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 5 3 5 4 4 21
12.–13. Filip Wagner G Tišnov 3 6 3 5 4 21
14. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 5 7 5 3 20
15. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 6 5 1 17
16. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 5 4 4 3 16
17. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 4 5 5 14
18.–19. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 5 5 2 12
18.–19. Jakub Semeniuk ZŠ Erbenova, Blansko 5 7 12
20. Lucie Krátká ZŠ Pardubice – Polabiny 6 4 10
21. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 3 2 1 0 6
22.–23. Martin Hyna G, Vlašim 5 5
22.–23. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 4 1 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 5 7 7 9 7 44
1. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 5 7 7 7 6 41
2.–3. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 5 7 7 6 6 40
2.–3. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 4 5 4 7 7 6 7 40
4. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 3 4 2 9
5. Alena Honetschlägerová G, Český Krumlov 3 4 7
6. Jan Antonín Musil PORG, Praha 4 2 6

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 5 7 7 9 7 44
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 4 5 5 7 7 7 35
2. Filip Temiak G, Český Krumlov 2 3 4 6 1 7 5 28
3. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 4 5 7 16
4. Filip Mužikovský ZŠ Horní Lideč 3 3 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací