Výsledková listina 5. série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 6 8 7 8 38
1.–3. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 5 4 6 8 7 8 38
1.–3. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 5 4 6 8 7 8 38
1.–3. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 5 4 6 8 7 8 38
4.–5. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 5 4 6 7 7 8 37
4.–5. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 5 3 6 8 7 8 37
6. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 5 4 6 7 7 7 36
7. Martin Mráz G, Český Krumlov 4 4 6 8 5 8 35
8. Jana Kovandová G Nad Štolou, Praha 5 4 4 8 7 5 33
9. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 5 4 6 7 7 3 32
10. David Otta G K. Sladkovského, Praha 5 3 6 8 7 2 31
11. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 2 6 8 7 4 27
12. Jakub Sochor G, Blovice 6 8 7 5 26
13. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 5 4 6 5 5 25
14. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 5 6 7 4 1 23
15. Valeriy Šlovikov G prof. J. Patočky, Praha 5 5 5 15
16. Dana Brandejská ZŠ Třebízského, Uhl. Janovice 2 2 6 4 14
17. Daniel Bárta G, Chodovická, Praha 5 4 9
18. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 1 4 3 8
19. Tomáš Fogl ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 3 3 6
20. Andrea Bínová G, Česká Lípa 5 5
21. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 2 1 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 6 8 7 8 38
1. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 4 6 8 7 8 38
2.–3. Martin Schmied G Jihlava 5 4 6 8 7 5 35
2.–3. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 5 4 6 8 7 5 35
4. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 4 4 8 7 7 34
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 6 7 7 4 32
6.–7. Lucie Gágyorová G Matyáše Lercha, Brno 2 4 6 8 6 5 31
6.–7. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 5 4 6 7 6 3 31
8. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 5 4 6 7 6 1 29
9. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 6 3 6 7 26
10. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 5 4 6 8 2 25
11. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 6 8 6 2 22
12. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 5 1 3 4 4 2 19
13. Adéla Zábojníková ZŠ TGM, Bojkovice 3 4 5 12
14. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 1 1 4 6
15. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 4 6 8 7 8 42
1. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 4 6 8 7 5 39
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 1 6 8 6 8 38
3. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 4 5 4 6 7 26
4. Jan Antonín Musil PORG, Praha 3 1 7 11
5. Martin Řídel G, Český Krumlov 4 5 9
6.–8. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 8 8
6.–8. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 1 7 8
6.–8. Vít Pešek G, Český Krumlov 3 5 8

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 4 6 8 7 8 42
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 4 5 6 7 8 30
2. Filip Mužikovský ZŠ Horní Lideč 3 7 10
3. Filip Temiak G, Český Krumlov 3 3 2 8
4. Anna Nováková ZŠ Horní Lideč 2 5 7
5. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 6 6
6. Jiří Strnad ZŠ Horní Lideč 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací