Konečná výsledková listina 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 37 39 37 37 38 41 229
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 36 38 37 37 35 222
2. Martin Schmied G Jihlava 35 38 37 34 37 219
3. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 34 35 34 31 33 204
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 27 35 32 34 35 196
5. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 30 32 30 34 28 184
6.–7. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 26 23 29 29 30 174
6.–7. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 21 31 28 29 29 174
8. Filip Wagner G Tišnov 22 28 31 29 28 161
9. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 24 29 30 24 19 154
10. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 31 23 28 28 146
11. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 20 25 19 25 16 131
12. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 26 25 33 33 117
13. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 19 29 26 21 20 115
14.–15. Martin Bína G, Moravská Třebová 18 29 8 30 99
14.–15. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 20 12 20 17 14 99
16. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 24 14 15 16 13 95
17. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 11 7 20 21 94
18. Filip Novotný G Jihlava 23 26 12 26 87
19. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 22 19 16 14 14 85
20. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 21 13 18 6 12 78
21. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 27 10 10 13 6 66
22. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 12 18 11 6 12 63
23. Karel Šebela Katolické gymnázium Třebíč 26 30 56
24. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 12 8 13 40
25. Adam Nekolný G, Písnická, Praha 23 16 39
26. Milan Tichavský ZŠ Hradec nad Moravicí 11 19 37
27.–28. Jindřich Dítě ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou 10 8 8 35
27.–28. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 13 4 5 13 35
29. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 4 8 7 31
30.–32. Jakub Bartoš G, Písnická, Praha 14 16 30
30.–32. Martin Flídr G Masarykovo nám., Kroměříž 16 11 3 30
30.–32. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 30 30
33. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 27 27
34. Jan Macek ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 15 9 24
35. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 11 7 18
36. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 17 17
37.–38. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 16 16
37.–38. Jiří Hocek ZŠ Veronské náměstí, Praha 16 16
39.–40. Eva Horalíková-Polášková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 15 15
39.–40. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 15 15
41. Alice Janáčková G Chotěboř 11 2 13
42.–43. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 12 12
42.–43. Lucie Kunčarová G Volgogradská 6a, Ostrava 12 12
44. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 10 10
45. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 9 9
46. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 8 8
47. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 7 7
48. Petr Čerych ZŠ Sobotka 4 4
49. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 3 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 37 39 37 37 38 41 229
1. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 35 38 37 37 34 218
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 37 34 35 35 35 216
3. Lubor Čech G, Mikulov 32 36 30 31 32 199
4. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 35 29 32 29 34 197
5. Michal Grus G Dobruška 26 32 31 28 23 177
6. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 25 25 20 27 22 156
7. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 24 25 34 28 16 154
8. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 22 27 25 29 23 146
9. Karolína Letochová G Šternberk 20 19 22 17 25 130
10. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 18 36 8 26 19 128
11. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 25 10 30 26 127
12. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 22 20 20 15 19 105
13. Jan Raja G, Nymburk 19 20 16 8 17 92
14. Lucie Urbanová G Chotěboř 18 8 24 9 15 91
15. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 16 10 21 12 17 89
16. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 22 23 17 10 88
17. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 22 11 28 22 83
18. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 23 19 19 61
19. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 24 3 10 11 60
20. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 20 52
21. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 12 7 7 11 43
22. Marek Novák G, Písek 20 11 31
23. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 25 5 30
24.–25. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 16 13 29
24.–25. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 7 22 29
26. Jan Antonín Musil PORG, Praha 6 11 11 28
27. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 18 8 26
28. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 25 25
29. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 8 15 23
30. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 7 5 18
31.–32. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 16 16
31.–32. Jan Zemek ZŠ Valašská Polanka 5 7 4 16
33.–35. Jakub Salaj G Uničov 15 15
33.–35. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 15 15
33.–35. Eva Vondráková G Chotěboř 15 15
36. Anna Sovová Klasické a španělské G, Brno 14 14
37. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 6 2 8
38. Pavel Malik ZŠ Valašská Polanka 5 2 7
39.–40. Šimon Kovalčík ZŠ Valašská Polanka 5 5
39.–40. Jan Zindr ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 3 5
41. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 4 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 42 44 42 42 43 45 258
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 41 39 41 38 41 242
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 37 35 34 40 32 211
3.–4. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 39 27 29 26 22 155
3.–4. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 30 32 24 24 22 155
5. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 28 34 31 34 152
6. Filip Temiak G, Český Krumlov 20 12 21 20 16 114
7. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 27 18 24 30 7 106
8. Adam Krška G, Mikulov 28 25 24 3 104
9. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 17 26 18 16 11 93
10. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 27 18 21 13 79
11. David Kocian ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 15 12 11 57
12. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 9 3 14 12 10 56
13. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 19 31 50
14. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 23 11 15 49
15. Martin Kolovratník ZŠ Pardubice - Studánka 10 26 12 48
16. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 17 16 13 46
17. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 12 3 4 13 36
18. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 14 34
19. Emma Kodyšová G Z. Wintra, Rakovník 11 33
20. Honza Bartoš První české G, Karlovy Vary 9 5 7 5 30
21.–22. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 14 14 28
21.–22. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 11 8 28
23. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 27 27
24.–25. Rostislav Jeřábek ZŠ Valašská Polanka 7 8 19
24.–25. Filip Matůš ZŠ Valašská Polanka 19 19
26. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 18 18
27. Barbora Vosková G Legionářů, Příbram 16 16
28. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 5 7 15
29. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 9 14
30. Marie Vondrášková ZŠ Strýčice, Hluboká nad Vltavou 7 5 1 13
31. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 7 5 12
32. Monika Bambuchová ZŠ Valašská Polanka 5 3 8
33. Jakub Tománek ZŠ Hošťálková 1 1

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 42 44 42 42 43 45 258
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 23 30 36 20 23 164
2. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 15 20 25 40 20 149
3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 20 18 22 22 15 118
4. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 4 3 10 9 3 29
5. Matyáš Juřica ZŠ Valašská Polanka 4 8 16
6. Lukáš Žák ZŠ Valašská Polanka 4
7. Sára Božoňová ZŠ, Dělnická, Karviná 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací