Pololetní výsledková listina 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 37 39 37 113
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 36 38 37 111
2. Martin Schmied G, Jihlava 35 38 37 110
3. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 34 35 34 103
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 27 35 32 94
5. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 30 32 30 92
6. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 26 25 33 84
7. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 24 29 30 83
8. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 31 23 28 82
9. Filip Wagner G Tišnov 22 28 31 81
10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 21 31 28 80
11. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 26 23 29 78
12. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 19 29 26 74
13. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 20 25 19 64
14. Filip Novotný G, Jihlava 23 26 12 61
15. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 22 19 16 57
16. Karel Šebela Katolické gymnázium Třebíč 26 30 56
17. Martin Bína G, Moravská Třebová 18 29 8 55
18. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 24 14 15 53
19.–20. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 20 12 20 52
19.–20. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 21 13 18 52
21. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 27 10 10 47
22. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 12 18 11 41
23. Adam Nekolný G, Písnická, Praha 23 16 39
24.–25. Jakub Bartoš G, Písnická, Praha 14 16 30
24.–25. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 30 30
26.–27. Martin Flídr G Masarykovo nám., Kroměříž 16 11 27
26.–27. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 27 27
28. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 13 4 5 22
29. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 12 8 20
30. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 11 7 18
31. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 17 17
32.–33. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 16 16
32.–33. Jiří Hocek ZŠ Veronské náměstí, Praha 16 16
34.–36. Eva Horalíková-Polášková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 15 15
34.–36. Jan Macek ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 15 15
34.–36. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 15 15
37. Alice Janáčková G Chotěboř 11 2 13
38.–40. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 12 12
38.–40. Lucie Kunčarová G Volgogradská 6a, Ostrava 12 12
38.–40. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 4 8 12
41. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 11 11
42.–43. Jindřich Dítě ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou 10 10
42.–43. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 10 10
44. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 9 9
45. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 8 8
46. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 7 7
47. Petr Čerych ZŠ Sobotka 4 4
48. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 3 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 37 39 37 113
1. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 35 38 37 110
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 37 34 35 106
3. Lubor Čech G, Mikulov 32 36 30 98
4. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 35 29 32 96
5. Michal Grus G Dobruška 26 32 31 89
6. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 24 25 34 83
7. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 22 27 25 74
8. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 25 25 20 70
9.–11. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 22 20 20 62
9.–11. Filip Řeháček Gymnázium Brno-Bystrc 18 36 8 62
9.–11. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 22 23 17 62
12.–13. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 22 11 28 61
12.–13. Karolína Letochová G, Šternberk 20 19 22 61
14. Jan Raja G, Nymburk 19 20 16 55
15. Lucie Urbanová G Chotěboř 18 8 24 50
16. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 16 10 21 47
17. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 25 10 43
18. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 24 3 10 37
19. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 25 5 30
20.–21. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 16 13 29
20.–21. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 7 22 29
22. Jan Antonín Musil PORG, Praha 6 11 11 28
23. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 25 25
24.–25. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 23 23
24.–25. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 8 15 23
26.–27. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 20 20
26.–27. Marek Novák G, Písek 20 20
28. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 12 7 19
29. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 18 18
30. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 16 16
31.–32. Jakub Salaj G Uničov 15 15
31.–32. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 15 15
33. Anna Sovová Gymnázium Brno-Bystrc 14 14
34. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 6 2 8
35.–37. Šimon Kovalčík ZŠ Valašská Polanka 5 5
35.–37. Pavel Malik ZŠ Valašská Polanka 5 5
35.–37. Jan Zemek ZŠ Valašská Polanka 5 5
38. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 4 4
39. Jan Zindr ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 42 44 42 128
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 41 39 41 121
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 37 35 34 106
3. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 39 27 29 95
4. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 28 34 31 93
5. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 30 32 24 86
6. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 27 18 24 69
7. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 17 26 18 61
8.–9. Adam Krška G, Mikulov 28 25 53
8.–9. Filip Temiak G, Český Krumlov 20 12 21 53
10. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 19 31 50
11. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 27 18 45
12. Martin Kolovratník ZŠ Pardubice - Studánka 10 26 36
13.–14. David Kocian ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 15 12 27
13.–14. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 27 27
15. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 9 3 14 26
16. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 23 23
17.–18. Filip Matůš ZŠ Valašská Polanka 19 19
17.–18. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 12 3 4 19
19. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 18 18
20. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 17 17
21. Barbora Vosková G Legionářů, Příbram 16 16
22.–24. Jan Bartoš První české G, Karlovy Vary 9 5 14
22.–24. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 9 14
22.–24. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 14 14
25.–26. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 7 5 12
25.–26. Marie Vondrášková ZŠ Strýčice, Hluboká nad Vltavou 7 5 12
27.–28. Emma Kodyšová G Z. Wintra, Rakovník 11 11
27.–28. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 11 11
29. Monika Bambuchová ZŠ Valašská Polanka 5 3 8
30. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 5 5
31. Jakub Tománek ZŠ Hošťálková 1 1

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 42 44 42 128
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 23 30 36 89
2.–3. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 15 20 25 60
2.–3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 20 18 22 60
4. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 4 3 10 17
5. Sára Božoňová ZŠ, Dělnická, Karviná 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací