Výsledková listina 1. prázdninové série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 9 6 15
1. Vilém Raška ZŠ Brno, Sirotkova 26 9 5 14
2.–3. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 9 4 13
2.–3. Alice Janáčková G Chotěboř 9 4 13
4.–5. Lukáš Hronek ZŠ a MŠ Jana Husa Písek 8 4 12
4.–5. Antonín Strouhal ZŠ Vrbno pod Pradědem 9 3 12
6.–7. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 9 0 9
6.–7. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 7 2 9

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 9 6 15
1.–4. Lubor Čech G, Mikulov 9 6 15
1.–4. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 9 6 15
1.–4. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 9 6 15
1.–4. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 9 6 15
5.–7. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 8 6 14
5.–7. Jakub Charvot G, Karviná 9 5 14
5.–7. Karolína Letochová G Šternberk 9 5 14
8.–17. Josef Bálek ZŠ Nádražní, Hrochův Týnec 9 4 13
8.–17. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 9 4 13
8.–17. Tomáš Grycz G, Karviná 7 6 13
8.–17. Kateřina Havlíčková G Uničov 9 4 13
8.–17. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 9 4 13
8.–17. Petr Krotký G, Hustopeče 9 4 13
8.–17. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 9 4 13
8.–17. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 9 4 13
8.–17. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 9 4 13
8.–17. Michaela Víchová ZŠ Labská, Brno 9 4 13
18.–22. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 8 4 12
18.–22. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 9 3 12
18.–22. Kateřina Sekničková ZŠ E. Rošického, Jihlava 8 4 12
18.–22. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 8 4 12
18.–22. Lucie Urbanová G Chotěboř 9 3 12
23.–25. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 8 3 11
23.–25. Jiří Eichner G a OA, Říčany 9 2 11
23.–25. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 7 4 11
26.–29. Vojtěch Grubr G, Děčín 9 1 10
26.–29. Jan Kvoch ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 9 1 10
26.–29. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 9 1 10
26.–29. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 7 3 10
30.–32. Eliška Fialová ZŠ Václava Havla Poděbrady 5 4 9
30.–32. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 9 9
30.–32. Magdalena Šlaufová G, Semily 7 2 9
33.–34. David Fery Ferenz ZŠ Komenského, Kravaře 6 2 8
33.–34. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 7 1 8
35. Veronika Horáková ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 0 0

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 9 6 15
1.–2. Kristýna Jenčíková ZŠ Školská, Kladno 9 6 15
1.–2. Jan Filip Müller G Opatov, Praha 9 6 15
3.–4. Markéta Bečvářová G, Písek 9 5 14
3.–4. Jiří Říha ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 8 6 14
5.–8. Monika Adamcová ZŠ Pardubice – Polabiny 7 6 13
5.–8. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 9 4 13
5.–8. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 9 4 13
5.–8. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 9 4 13
9.–16. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 8 4 12
9.–16. Karolína Hanáková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 8 4 12
9.–16. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 8 4 12
9.–16. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 8 4 12
9.–16. Markéta Mastešová ZŠ Velký Ořechov 8 4 12
9.–16. Adéla Mecová ZŠ Tišnov, Smíškova 840 8 4 12
9.–16. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 9 3 12
9.–16. Honza Šik ZŠ nám. T.G.M., Frýdlant n. Ost. 9 3 12
17.–18. Štěpán Škarvada ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 9 2 11
17.–18. Sofie Tomášková ZŠ a MŠ Partyzánská, Svratka 9 2 11
19. Vojtěch Vařecha G Tišnov 6 4 10
20.–22. David Komárek ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 8 1 9
20.–22. Kamil Krištof ZŠ Týniště nad Orlicí 9 9
20.–22. Hana Nyklová ZŠ Nádražní, Hrochův Týnec 9 9
23.–24. Kryštof Musil ZŠ Bystré 8 8
23.–24. Dominik Váňa G, Kolín 4 4 8
25. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 7 7
26. Šimon Malík G Masarykovo nám., Třebíč 3 3
27. Filip Temiak G, Český Krumlov 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 9 6 15
1.–2. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 9 6 15
1.–2. Anna Ludmila Hrbáčová CMCZŠ, Brno 9 6 15
3.–4. Daniel Babický G, Hořovice 9 5 14
3.–4. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 9 5 14
5.–8. Andrea Bártová ZŠ K Milíčovu, Praha 4 - Jižní M 9 4 13
5.–8. Martin Kysela G, Český Krumlov 9 4 13
5.–8. Jan Martinák G, Uherské Hradiště 8 5 13
5.–8. Eliška Martináková ZŠ a MŠ Tupesy 9 4 13
9.–17. Ondřej Buňka ZŠ Lipůvka 8 4 12
9.–17. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 9 3 12
9.–17. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 8 4 12
9.–17. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 9 3 12
9.–17. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 9 3 12
9.–17. Vladimír Švastal ZŠ a MŠ Kamýk nad Vltavou 8 4 12
9.–17. Dominik Švestka G F. X. Šaldy, Liberec 8 4 12
9.–17. Štěpánka Vidláková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 8 4 12
9.–17. Josef Vochozka ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 9 3 12
18.–21. Barbora Peřinová ZŠ Polná 7 4 11
18.–21. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 7 4 11
18.–21. Adam Ucháč ZŠ J. A. Komenského Hradec Králo 8 3 11
18.–21. Jan Vrňata ZŠ Týnec nad Sázavou 9 2 11
22.–28. Ondřej Bambásek ZŠ Strakonice, Dukelská 8 2 10
22.–28. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 8 2 10
22.–28. Tereza Durčáková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 9 1 10
22.–28. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 8 2 10
22.–28. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 8 2 10
22.–28. Adéla Poláková ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Zastávka 8 2 10
22.–28. Jan Tomšej ZŠ Frýdek-Místek 8 2 10
29.–30. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 7 2 9
29.–30. Kateřina Stefanová ZŠ tř. SNP, Hradec Králové 9 9
31. Honza Dang 21. základní škola Plzeň 7 1 8
32.–33. Patrik Jendele ZŠ Nezvěstice 7 7
32.–33. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 6 1 7
34. Prokop Horský ZŠ Kollárova, Jihlava 5 0 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací