Výsledková listina 2. prázdninové série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 7 8 15
1. Vilém Raška ZŠ Brno, Sirotkova 26 7 8 15
2. Lukáš Hronek ZŠ a MŠ Jana Husa Písek 7 7 14
3. Alice Janáčková G Chotěboř 4 7 11
4. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 4 6 10
5. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 7 7

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 7 8 15
1.–4. Lubor Čech G, Mikulov 7 7 14
1.–4. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 8 14
1.–4. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 6 8 14
1.–4. Lucie Urbanová G Chotěboř 7 7 14
5. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 5 8 13
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 5 7 12
7.–14. Josef Bálek ZŠ Nádražní, Hrochův Týnec 5 6 11
7.–14. Tomáš Grycz G, Karviná 6 5 11
7.–14. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 4 7 11
7.–14. Petr Krotký G, Hustopeče 5 6 11
7.–14. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 4 7 11
7.–14. Jan Kvoch ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 4 7 11
7.–14. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 5 6 11
7.–14. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 5 11
15.–17. Vojtěch Grubr G, Děčín 4 6 10
15.–17. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 4 6 10
15.–17. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 4 6 10
18.–19. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 4 5 9
18.–19. Michaela Víchová ZŠ Labská, Brno 3 6 9
20.–21. Kateřina Havlíčková G Uničov 2 6 8
20.–21. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 2 6 8
22.–23. Jiří Eichner G a OA, Říčany 3 4 7
22.–23. Karolína Letochová G Šternberk 7 7
24.–25. Eliška Fialová ZŠ Václava Havla Poděbrady 3 1 4
24.–25. Kateřina Sekničková ZŠ E. Rošického, Jihlava 4 4
26. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 3 3
27. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 7 8 15
1. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 7 8 15
2. Jan Filip Müller G Opatov, Praha 6 8 14
3.–4. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 6 7 13
3.–4. Kateřina Skálová G, Palackého 191, Ml. Boleslav 6 7 13
5.–7. Markéta Mastešová ZŠ Velký Ořechov 5 7 12
5.–7. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 5 7 12
5.–7. Filip Temiak G, Český Krumlov 6 6 12
8.–9. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 6 11
8.–9. Štěpán Škarvada ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 5 6 11
10.–11. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 5 5 10
10.–11. Honza Šik ZŠ nám. T.G.M., Frýdlant n. Ost. 4 6 10
12. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 3 6 9
13. Jiří Říha ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 6 2 8
14.–17. Monika Adamcová ZŠ Pardubice – Polabiny 5 2 7
14.–17. Markéta Bečvářová G, Písek 4 3 7
14.–17. Hana Nyklová ZŠ Nádražní, Hrochův Týnec 7 7
14.–17. Sofie Tomášková ZŠ a MŠ Partyzánská, Svratka 4 3 7
18. Kamil Krištof ZŠ Týniště nad Orlicí 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 7 8 15
1.–2. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 7 13
1.–2. Barbora Peřinová ZŠ Polná 7 6 13
3.–6. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 6 6 12
3.–6. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 7 12
3.–6. Adam Ucháč ZŠ J. A. Komenského Hradec Králo 5 7 12
3.–6. Josef Vochozka ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 4 8 12
7.–13. Andrea Bártová ZŠ K Milíčovu, Praha 4 - Jižní M 3 8 11
7.–13. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 5 6 11
7.–13. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 6 5 11
7.–13. Jan Martinák G, Uherské Hradiště 6 5 11
7.–13. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 4 7 11
7.–13. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 4 7 11
7.–13. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 4 7 11
14.–15. Tereza Durčáková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 4 6 10
14.–15. Eliška Martináková ZŠ a MŠ Tupesy 5 5 10
16.–17. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 3 8
16.–17. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 3 5 8
18.–20. Honza Dang 21. základní škola Plzeň 3 4 7
18.–20. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 0 7 7
18.–20. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 6 1 7
21.–25. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 5 1 6
21.–25. Matyáš Hebert ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 6 6
21.–25. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 6 6
21.–25. Vladimír Švastal ZŠ a MŠ Kamýk nad Vltavou 6 0 6
21.–25. Štěpánka Vidláková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 3 3 6
26. Patrik Jendele ZŠ Nezvěstice 5 5
27. Prokop Horský ZŠ Kollárova, Jihlava 4 0 4
28. Jan Vrňata ZŠ Týnec nad Sázavou 1 0 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací