Výsledková listina 3. prázdninové série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 8 7 15
2. Lukáš Hronek ZŠ a MŠ Jana Husa Písek 7 7 14
3. Vilém Raška ZŠ Brno, Sirotkova 26 8 5 13
4. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 6 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–4. Lubor Čech G, Mikulov 8 7 15
1.–4. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 8 7 15
1.–4. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 8 7 15
1.–4. Petr Krotký G, Hustopeče 8 7 15
5.–6. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 7 7 14
5.–6. Karolína Letochová G Šternberk 8 6 14
7.–11. Josef Bálek ZŠ Nádražní, Hrochův Týnec 6 7 13
7.–11. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 6 7 13
7.–11. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 6 7 13
7.–11. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 6 7 13
7.–11. Michaela Víchová ZŠ Labská, Brno 6 7 13
12.–15. Tomáš Grycz G, Karviná 5 7 12
12.–15. Kateřina Havlíčková G Uničov 6 6 12
12.–15. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 6 12
12.–15. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 5 7 12
16. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 4 7 11
17. Jan Kvoch ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 3 7 10
18.–22. Jiří Eichner G a OA, Říčany 7 7
18.–22. Eliška Fialová ZŠ Václava Havla Poděbrady 7 7
18.–22. Vojtěch Grubr G, Děčín 0 7 7
18.–22. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 7
18.–22. Lucie Urbanová G Chotěboř 7 7
23.–26. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 6
23.–26. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 6 6
23.–26. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 6 6
23.–26. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 6

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–5. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 8 7 15
1.–5. Markéta Mastešová ZŠ Velký Ořechov 8 7 15
1.–5. Jan Filip Müller G Opatov, Praha 8 7 15
1.–5. Jiří Říha ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 8 7 15
1.–5. Sofie Tomášková ZŠ a MŠ Partyzánská, Svratka 8 7 15
6. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 8 6 14
7.–8. Monika Adamcová ZŠ Pardubice – Polabiny 5 7 12
7.–8. Markéta Bečvářová G, Písek 5 7 12
9. Štěpán Škarvada ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 6 5 11
10.–12. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 7 7
10.–12. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 7 7
10.–12. Filip Temiak G, Český Krumlov 7 7
13.–14. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 6 6
13.–14. Honza Šik ZŠ nám. T.G.M., Frýdlant n. Ost. 6 6

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–7. Andrea Bártová ZŠ K Milíčovu, Praha 4 - Jižní M 8 7 15
1.–7. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 8 7 15
1.–7. Matyáš Hebert ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 8 7 15
1.–7. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 8 7 15
1.–7. Martin Kysela G, Český Krumlov 8 7 15
1.–7. Barbora Peřinová ZŠ Polná 8 7 15
1.–7. Josef Vochozka ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 8 7 15
8.–10. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 8 6 14
8.–10. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 7 7 14
8.–10. Štěpánka Vidláková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 7 7 14
11.–14. Tereza Durčáková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 6 7 13
11.–14. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 6 7 13
11.–14. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 6 7 13
11.–14. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 6 7 13
15. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 6 6 12
16.–19. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 4 7 11
16.–19. Prokop Horský ZŠ Kollárova, Jihlava 5 6 11
16.–19. Vladimír Švastal ZŠ a MŠ Kamýk nad Vltavou 4 7 11
16.–19. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 5 6 11
20. Honza Dang 21. základní škola Plzeň 4 6 10
21. Jan Vrňata ZŠ Týnec nad Sázavou 2 7 9
22.–23. Jan Martinák G, Uherské Hradiště 7 7
22.–23. Dominik Švestka G F. X. Šaldy, Liberec 7 7
24.–25. Patrik Jendele ZŠ Nezvěstice 6 6
24.–25. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 6 6
26. Adam Ucháč ZŠ J. A. Komenského Hradec Králo 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací