Výsledková listina 1. série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 8 7 7 37
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 6 8 7 7 36
2. Martin Schmied G Jihlava 4 5 6 8 5 7 35
3. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 4 5 6 8 4 7 34
4. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 4 5 4 5 6 7 31
5.–6. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 3 4 6 8 3 6 30
5.–6. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 5 5 8 1 7 30
7.–9. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 5 5 6 7 27
7.–9. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 4 5 5 1 5 7 27
7.–9. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 4 5 6 1 4 7 27
10.–11. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 4 5 5 3 2 7 26
10.–11. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 5 6 8 4 26
12.–13. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 4 5 2 1 5 7 24
12.–13. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 5 5 3 7 24
14.–15. Adam Nekolný G, Písnická, Praha 3 4 5 1 3 7 23
14.–15. Filip Novotný G Jihlava 4 4 4 1 3 7 23
16.–17. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 3 5 5 4 5 22
16.–17. Filip Wagner G Tišnov 4 5 5 3 5 22
18.–19. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 3 3 3 1 7 21
18.–19. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 4 5 2 1 3 6 21
20.–21. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 4 4 3 2 7 20
20.–21. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 4 5 4 7 20
22. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 4 3 4 4 4 19
23. Martin Bína G, Moravská Třebová 4 5 4 5 18
24. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 4 6 7 17
25.–27. Martin Flídr G Masarykovo nám., Kroměříž 3 4 4 5 16
25.–27. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 4 5 2 1 2 2 16
25.–27. Jiří Hocek ZŠ Veronské náměstí, Praha 4 4 6 2 16
28. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 3 5 5 2 15
29. Jakub Bartoš G, Písnická, Praha 5 1 3 5 14
30. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 3 4 6 13
31.–33. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 4 4 4 12
31.–33. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 4 0 1 1 3 3 12
31.–33. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 2 5 5 12
34.–35. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 4 5 2 11
34.–35. Alice Janáčková G Chotěboř 3 3 5 11
36. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 4 5 9
37. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 4 3 7
38.–39. Petr Čerych ZŠ Sobotka 4 4
38.–39. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 3 1 4
40. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 3 0 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 8 7 7 37
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 6 8 7 7 37
2.–3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 5 6 8 5 7 35
2.–3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 4 4 5 8 7 7 35
4. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 6 3 7 7 32
5. Michal Grus G Dobruška 4 5 6 4 7 26
6.–7. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 3 4 6 5 7 25
6.–7. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 4 3 6 2 4 6 25
8.–9. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 4 5 5 3 7 24
8.–9. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 4 5 6 4 5 24
10.–13. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 4 5 6 7 22
10.–13. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 4 6 1 4 7 22
10.–13. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 4 4 5 3 6 22
10.–13. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 2 5 6 1 3 5 22
14.–15. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 5 8 7 20
14.–15. Karolína Letochová G Šternberk 4 4 3 0 4 5 20
16. Jan Raja G, Nymburk 3 3 6 2 5 19
17.–19. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 5 5 1 7 18
17.–19. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 4 5 4 5 18
17.–19. Lucie Urbanová G Chotěboř 4 5 4 5 18
20.–22. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 4 2 6 16
20.–22. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 4 5 4 0 3 16
20.–22. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 4 3 2 1 1 5 16
23. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 3 4 8 15
24. Anna Sovová Klasické a španělské G, Brno 4 5 5 14
25. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 1 6 5 12
26.–27. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 4 4 8
26.–27. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 0 0 2 5 8
28. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 3 4 7
29.–30. Jan Antonín Musil PORG, Praha 4 2 6
29.–30. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 4 2 6
31. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 3 1 0 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 5 6 8 7 7 42
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 5 4 5 5 8 7 7 41
2. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 5 4 5 6 8 4 7 39
3. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 3 5 6 8 3 7 37
4. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 5 2 5 4 8 3 3 30
5.–6. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 5 4 5 2 5 7 28
5.–6. Adam Krška G, Mikulov 5 4 4 5 1 2 7 28
7.–9. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 5 4 5 4 3 6 27
7.–9. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 5 3 5 7 7 27
7.–9. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 5 4 5 5 3 5 27
10. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 5 3 5 2 1 7 23
11. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 4 5 4 2 0 20
12.–13. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 5 4 4 1 5 19
12.–13. Filip Matůš ZŠ Valašská Polanka 5 4 5 5 19
14. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 5 4 5 4 18
15.–16. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 5 4 4 4 17
15.–16. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 5 4 1 2 5 17
17. Barbora Vosková G Legionářů, Příbram 5 4 1 0 4 2 16
18. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 5 2 5 12
19. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 5 4 2 11
20. Martin Kolovratník ZŠ Pardubice - Studánka 3 2 2 3 10
21.–22. Honza Bartoš První české G, Karlovy Vary 5 4 9
21.–22. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 5 4 9
23. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 5 2 7
24.–26. Monika Bambuchová ZŠ Valašská Polanka 5 5
24.–26. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 5
24.–26. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 5 5
27. Jakub Tománek ZŠ Hošťálková 1 1

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 5 6 8 7 7 42
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 4 4 2 3 5 23
2. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 3 3 3 6 20
3. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 4 6 15
4. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 4 4
5. Sára Božoňová ZŠ, Dělnická, Karviná 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací