Výsledková listina 2. série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 6 6 8 7 8 39
1.–2. Martin Schmied G Jihlava 4 6 6 7 7 8 38
1.–2. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 5 6 8 7 8 38
3.–4. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 3 6 6 7 5 8 35
3.–4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 3 6 7 7 8 35
5. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 2 7 7 8 32
6. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 6 3 8 4 6 31
7.–9. Martin Bína G, Moravská Třebová 3 5 0 8 6 7 29
7.–9. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 4 3 1 7 7 7 29
7.–9. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 4 6 1 7 7 4 29
10. Filip Wagner G Tišnov 1 3 2 8 7 7 28
11.–12. Filip Novotný G Jihlava 2 2 5 7 7 3 26
11.–12. Karel Šebela Katolické gymnázium Třebíč 4 6 8 8 26
13.–14. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 1 3 1 6 7 7 25
13.–14. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 5 8 8 25
15.–16. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 2 6 4 7 0 4 23
15.–16. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 4 5 7 7 23
17. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 2 3 6 8 19
18. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 1 3 0 5 5 4 18
19.–20. Jakub Bartoš G, Písnická, Praha 4 2 3 7 16
19.–20. Adam Nekolný G, Písnická, Praha 2 3 4 7 16
21. Jan Macek ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 4 3 8 15
22. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 3 7 14
23. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 1 0 1 4 4 3 13
24.–25. Lucie Kunčarová G Volgogradská 6a, Ostrava 1 3 8 12
24.–25. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 3 5 4 12
26.–27. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 4 7 11
26.–27. Martin Flídr G Masarykovo nám., Kroměříž 3 5 3 11
28. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 3 7 10
29. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 4 3 1 8
30. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 4
31. Alice Janáčková G Chotěboř 2 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 6 6 8 7 8 39
1. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 5 6 8 7 8 38
2.–3. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 6 7 7 7 36
2.–3. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 4 4 5 8 7 8 36
4. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 2 8 7 8 34
5. Michal Grus G Dobruška 4 5 8 7 8 32
6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 3 5 0 7 6 8 29
7. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 2 6 0 5 7 7 27
8.–11. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 1 6 5 5 8 25
8.–11. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 4 6 7 8 25
8.–11. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 2 3 1 7 7 5 25
8.–11. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 1 3 2 6 5 8 25
12. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 4 7 7 5 23
13.–14. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 1 6 7 3 20
13.–14. Jan Raja G, Nymburk 1 5 0 4 6 4 20
15. Karolína Letochová G Šternberk 3 1 5 7 3 19
16. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 6 7 13
17.–18. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 2 6 3 11
17.–18. Jan Antonín Musil PORG, Praha 4 7 11
19. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 0 2 1 2 4 1 10
20. Lucie Urbanová G Chotěboř 3 2 3 8
21. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 7 7
22. Jan Zemek ZŠ Valašská Polanka 5 5
23. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 3 3
24. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 1 1 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 6 6 8 7 8 44
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 5 4 3 6 7 7 7 39
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 4 3 8 7 8 35
3. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 5 4 2 1 8 7 7 34
4. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 5 1 4 3 8 5 6 32
5. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 2 4 3 1 8 5 8 31
6. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 4 4 5 6 8 27
7. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 2 1 2 5 5 6 5 26
8. Adam Krška G, Mikulov 4 3 5 6 7 25
9. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 4 7 7 18
10. David Kocian ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 2 3 2 5 3 15
11. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 5 4 5 14
12. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 1 6 12
13. Marie Vondrášková ZŠ Strýčice, Hluboká nad Vltavou 3 0 4 7
14. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 5 5
15.–17. Monika Bambuchová ZŠ Valašská Polanka 3 3
15.–17. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 3 3
15.–17. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 6 6 8 7 8 44
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 4 4 2 8 7 30
2. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 8 8 20
3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 2 3 1 7 18
4. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací