Výsledková listina 3. série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 7 7 7 37
1.–2. Martin Schmied G Jihlava 5 5 6 7 7 7 37
1.–2. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 6 7 7 7 37
3. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 5 4 7 6 7 34
4. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 5 6 4 6 7 33
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 6 3 6 7 32
6. Filip Wagner G Tišnov 3 5 4 6 6 7 31
7.–9. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 2 5 4 5 7 7 30
7.–9. Karel Šebela Katolické gymnázium Třebíč 5 5 4 7 6 3 30
7.–9. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 5 5 5 5 7 30
10. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 5 5 4 2 6 7 29
11.–12. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 2 5 3 5 6 7 28
11.–12. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 5 5 5 1 5 7 28
13. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 3 5 6 2 6 4 26
14. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 3 5 3 2 7 20
15. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 5 5 3 6 19
16. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 5 1 3 6 18
17. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 4 5 7 16
18.–19. Eva Horalíková-Polášková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 5 5 15
18.–19. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 3 5 7 15
20. Filip Novotný G Jihlava 3 5 4 12
21. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 3 4 4 11
22.–24. Jindřich Dítě ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou 5 5 10
22.–24. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5 10
22.–24. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 3 7 10
25.–27. Martin Bína G, Moravská Třebová 4 3 1 8
25.–27. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 3 3 2 8
25.–27. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 3 5 8
28. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 7 7
29. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 7 7 7 37
1. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 5 5 6 7 7 7 37
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 3 5 6 7 7 7 35
3. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 4 5 6 7 7 5 34
4. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 4 5 6 5 5 7 32
5. Michal Grus G Dobruška 5 5 5 2 7 7 31
6. Lubor Čech G, Mikulov 3 5 6 3 7 6 30
7. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 5 5 4 2 5 7 28
8. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 4 4 5 2 3 7 25
9. Lucie Urbanová G Chotěboř 3 5 6 1 5 4 24
10. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 5 3 5 7 23
11.–12. Karolína Letochová G Šternberk 3 5 3 1 6 4 22
11.–12. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 3 5 4 3 4 3 22
13. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 3 5 4 2 7 21
14.–16. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 5 3 1 5 3 20
14.–16. Marek Novák G, Písek 5 5 3 2 5 20
14.–16. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 3 5 3 3 6 20
17. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 5 6 6 17
18. Jan Raja G, Nymburk 3 5 4 2 2 16
19.–20. Jakub Salaj G Uničov 3 5 5 2 15
19.–20. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 0 6 1 3 15
21. Jan Antonín Musil PORG, Praha 5 6 11
22.–23. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 5 5 10
22.–23. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 5 5 10
24. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 3 5 8
25.–27. Šimon Kovalčík ZŠ Valašská Polanka 5 5
25.–27. Pavel Malik ZŠ Valašská Polanka 5 5
25.–27. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 5 5
28. Jan Zindr ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 6 7 7 7 42
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 5 5 5 5 7 7 7 41
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 3 5 4 4 6 7 34
3. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 5 4 5 6 5 6 31
4. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 5 5 5 6 4 4 29
5. Martin Kolovratník ZŠ Pardubice - Studánka 5 5 5 4 2 5 26
6.–7. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 5 5 7 7 24
6.–7. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 3 3 5 6 1 3 3 24
8. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 3 5 1 7 21
9.–10. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 5 3 5 1 4 18
9.–10. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 3 5 3 1 6 18
11. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 3 5 6 14
12. David Kocian ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 1 3 3 1 1 3 12
13. Emma Kodyšová G Z. Wintra, Rakovník 5 3 3 11
14. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 3 6 9
15.–16. Honza Bartoš První české G, Karlovy Vary 5 5
15.–16. Marie Vondrášková ZŠ Strýčice, Hluboká nad Vltavou 3 2 5
17. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 4 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 6 7 7 7 42
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 4 5 5 3 5 7 7 36
2. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 5 5 6 4 25
3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 2 5 3 7 22
4. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 4 6 10
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací