Výsledková listina 4. série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 4 7 7 8 7 37
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 7 7 8 7 37
2.–4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 7 6 6 7 34
2.–4. Martin Schmied G Jihlava 4 4 7 7 5 7 34
2.–4. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 7 7 5 7 34
5. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 7 7 4 7 33
6. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 4 4 5 6 5 7 31
7. Martin Bína G, Moravská Třebová 4 4 7 7 3 5 30
8.–10. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 4 4 5 7 3 6 29
8.–10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 3 2 7 7 3 7 29
8.–10. Filip Wagner G Tišnov 4 4 5 5 4 7 29
11. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 3 4 5 4 5 7 28
12. Filip Novotný G Jihlava 3 3 6 3 4 7 26
13. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 4 3 3 6 4 5 25
14. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 4 3 1 7 3 6 24
15. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 4 4 3 1 4 5 21
16. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 3 4 4 4 5 20
17. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 4 4 7 2 17
18. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 4 4 4 16
19. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 3 4 7 14
20.–21. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 4 4 5 13
20.–21. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 4 5 13
22. Milan Tichavský ZŠ Hradec nad Moravicí 2 4 5 11
23. Jan Macek ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 3 3 3 9
24. Jindřich Dítě ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou 3 3 2 8
25. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 4 3 7
26.–27. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 0 3 3 6
26.–27. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 2 2 2 6
28. Martin Flídr G Masarykovo nám., Kroměříž 3 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 4 7 7 8 7 37
1. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 4 7 7 8 7 37
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 4 7 7 6 7 35
3. Lubor Čech G, Mikulov 4 3 7 6 4 7 31
4. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 3 4 7 7 5 4 30
5.–6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 3 4 7 5 5 5 29
5.–6. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 4 3 6 6 4 6 29
7.–8. Michal Grus G Dobruška 4 3 7 5 4 5 28
7.–8. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 4 4 5 6 3 6 28
9. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 4 4 7 4 4 4 27
10. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 4 3 6 6 3 4 26
11. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4 4 3 4 19
12. Karolína Letochová G Šternberk 4 4 1 5 3 17
13. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 4 3 1 2 4 1 15
14. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 3 3 2 4 12
15.–16. Marek Novák G, Písek 4 3 4 11
15.–16. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 4 3 4 11
17. Lucie Urbanová G Chotěboř 3 2 4 9
18.–19. Jan Raja G, Nymburk 1 4 3 8
18.–19. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 2 3 3 8
20.–22. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 4 0 0 1 2 0 7
20.–22. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 7 7
20.–22. Jan Zemek ZŠ Valašská Polanka 4 3 7
23. Jan Zindr ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 3 3
24. Pavel Malik ZŠ Valašská Polanka 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 4 7 7 8 7 42
1. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 4 4 7 7 7 6 40
2. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 4 4 3 6 7 7 7 38
3. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 5 4 2 7 7 2 7 34
4. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 5 4 4 6 4 7 30
5. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 4 3 7 7 5 26
6.–7. Adam Krška G, Mikulov 4 4 4 4 4 4 24
6.–7. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 4 3 3 2 5 3 4 24
8. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 5 4 3 3 6 21
9. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 4 1 4 0 3 3 20
10.–11. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 5 4 3 4 16
10.–11. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 4 4 3 3 2 16
12. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 4 3 7 14
13. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 4 4 5 13
14.–15. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 2 3 3 4 12
14.–15. Martin Kolovratník ZŠ Pardubice - Studánka 4 3 5 12
16.–17. David Kocian ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 4 4 0 1 2 11
16.–17. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 3 2 0 6 11
18. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 5 3 8
19.–21. Honza Bartoš První české G, Karlovy Vary 4 3 7
19.–21. Rostislav Jeřábek ZŠ Valašská Polanka 4 3 7
19.–21. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 2 4 1 7

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 4 7 7 8 7 42
1. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 4 4 7 6 8 7 40
2. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 4 2 2 1 3 5 22
3. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 4 1 7 3 20
4. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 4 3 2 9
5. Matyáš Juřica ZŠ Valašská Polanka 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací