Výsledková listina 5. série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 9 7 7 38
1. Martin Schmied G Jihlava 4 5 5 9 7 7 37
2.–3. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 5 5 9 7 5 35
2.–3. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 5 5 8 7 6 35
4. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 4 5 5 8 4 7 33
5. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 5 4 5 6 6 4 30
6. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 4 5 5 5 6 29
7.–8. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 5 5 4 5 5 28
7.–8. Filip Wagner G Tišnov 4 4 2 8 4 6 28
9. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 3 3 5 4 6 21
10. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 4 5 5 1 5 20
11.–12. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 3 5 5 2 4 19
11.–12. Milan Tichavský ZŠ Hradec nad Moravicí 3 5 5 6 19
13. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 4 5 3 4 16
14.–15. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 4 5 5 14
14.–15. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 4 5 5 14
16.–17. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 4 4 5 13
16.–17. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 3 2 4 13
18.–19. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 4 4 4 12
18.–19. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 4 5 12
20. Jindřich Dítě ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou 3 5 8
21. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 3 4 7
22. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 3 3 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 9 7 7 38
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 5 5 5 7 7 6 35
2.–3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 5 5 8 5 7 34
2.–3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 4 5 5 6 7 7 34
4. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 5 7 5 6 32
5. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 4 5 5 6 6 26
6. Karolína Letochová G Šternberk 3 5 3 4 7 3 25
7.–8. Michal Grus G Dobruška 3 2 5 5 5 3 23
7.–8. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 3 5 5 2 4 4 23
9.–10. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 3 5 5 3 6 22
9.–10. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 3 4 4 4 4 3 22
11.–13. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 3 5 3 5 19
11.–13. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 5 5 3 3 19
11.–13. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 3 5 3 6 2 19
14.–15. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 3 2 5 7 17
14.–15. Jan Raja G, Nymburk 4 5 5 0 3 17
16. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 3 5 5 0 3 16
17.–18. Lucie Urbanová G Chotěboř 4 5 3 3 15
17.–18. Eva Vondráková G Chotěboř 4 5 3 3 15
19. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 4 4 3 11
20. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 5 5 10
21. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 1 1 1 0 2 5
22. Jan Zemek ZŠ Valašská Polanka 4 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 5 9 7 7 43
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 5 5 5 5 8 7 6 41
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 3 4 5 5 4 6 32
3.–4. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 4 5 5 5 3 22
3.–4. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 2 3 5 3 1 5 3 22
5. Filip Temiak G, Český Krumlov 1 4 4 5 0 2 16
6. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 0 3 4 2 3 3 15
7. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 1 2 4 3 3 1 14
8.–9. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 3 3 4 13
8.–9. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 2 3 5 3 13
10. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 3 3 5 11
11. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 2 3 5 10
12. Rostislav Jeřábek ZŠ Valašská Polanka 4 4 8
13. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 4 3 7
14. Honza Bartoš První české G, Karlovy Vary 2 3 5
15. Adam Krška G, Mikulov 3 3
16. Marie Vondrášková ZŠ Strýčice, Hluboká nad Vltavou 1 1

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 5 9 7 7 43
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 5 4 5 1 3 23
2. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 4 5 7 20
3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 1 3 5 2 2 2 15
4. Matyáš Juřica ZŠ Valašská Polanka 5 3 8
5. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací