Výsledková listina 6. série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 7 8 8 7 41
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 7 8 7 6 39
2. Martin Schmied G Jihlava 5 6 7 7 8 5 38
3.–4. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 6 7 8 6 5 37
3.–4. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 5 6 7 8 6 5 37
5.–6. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 5 6 7 7 5 6 36
5.–6. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 5 6 7 3 8 7 36
7. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 4 6 7 8 3 7 35
8. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 6 3 8 6 7 33
9. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 2 7 3 7 6 30
10. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 5 6 4 7 6 28
11. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 4 6 4 5 7 26
12. Filip Wagner G Tišnov 3 4 7 1 3 5 23
13. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 5 6 5 16
14. Martin Bína G, Moravská Třebová 5 7 2 14
15. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 5 2 3 3 13
16. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 3 6 3 12
17. Jindřich Dítě ZŠ Komenského, Žďár nad Sázavou 2 7 9
18. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 2 3 3 8
19.–20. Milan Tichavský ZŠ Hradec nad Moravicí 7 7
19.–20. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 5 2 7
21. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 7 8 8 7 41
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 5 6 7 8 7 7 40
2.–3. Lubor Čech G, Mikulov 5 6 7 8 6 6 38
2.–3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 5 6 7 8 7 5 38
4.–6. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 6 7 8 6 6 37
4.–6. Michal Grus G Dobruška 4 6 7 7 7 6 37
4.–6. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 3 6 7 8 8 5 37
7. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 5 6 7 8 6 32
8. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 5 4 7 7 5 28
9.–10. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 5 6 7 4 5 27
9.–10. Karolína Letochová G Šternberk 2 5 2 5 6 7 27
11. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 5 4 4 5 3 21
12. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 5 2 7 0 3 3 20
13. Lucie Urbanová G Chotěboř 4 6 7 17
14. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 4 6 6 16
15. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 2 4 7 13
16.–17. Jan Raja G, Nymburk 5 1 2 4 12
16.–17. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 3 7 2 12
18. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 3 0 3 9
19.–20. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 2 3 0 1 0 6
19.–20. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 2 4 6

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 7 8 8 7 45
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 3 5 6 7 8 8 5 42
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 5 6 7 8 4 33
3.–4. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 4 4 6 7 4 25
3.–4. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 4 4 4 4 5 25
5. Adam Krška G, Mikulov 4 5 4 4 2 3 2 24
6. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 4 5 4 2 6 2 23
7. Emma Kodyšová G Z. Wintra, Rakovník 4 5 7 6 22
8. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 4 5 0 6 5 20
9. David Kocian ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 4 2 6 3 1 3 19
10. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 4 5 3 12
11. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 4 5 9
12. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 4 4 8
13. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 4 1 5
14.–16. Honza Bartoš První české G, Karlovy Vary 3 1 4
14.–16. Rostislav Jeřábek ZŠ Valašská Polanka 4 4
14.–16. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 4 4
17. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 7 8 8 7 45
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 4 4 6 7 3 5 3 32
2. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 5 6 0 8 6 29
3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 4 5 1 6 5 21
4.–5. Matyáš Juřica ZŠ Valašská Polanka 4 4
4.–5. Lukáš Žák ZŠ Valašská Polanka 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací