Konečná výsledková listina 6. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 40 40 39 40 39 39 237
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 38 39 32 40 38 226
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 37 38 36 34 36 220
3. Lubor Čech G, Mikulov 38 33 38 36 32 210
4. Lucie Urbanová G Chotěboř 33 25 31 33 37 193
5. David Kamenský G a JŠ, Břeclav 30 34 27 31 28 183
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 38 26 31 28 21 178
7. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 37 29 34 22 26 175
8. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 34 32 25 28 20 163
9. Jan Raja G, Nymburk 37 21 22 12 21 141
10. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 25 26 24 29 3 134
11. Petr Krotký G, Hustopeče 32 25 22 24 16 131
12. Karolína Letochová G Šternberk 31 18 21 18 20 127
13. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 24 22 30 30 15 126
14. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 29 28 30 23 110
15. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 30 20 17 11 107
16. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 18 20 21 17 8 96
17. Matěj Moravec G Chotěboř 21 24 21 29 95
18. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 30 21 20 20 91
19. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 28 23 24 6 81
20. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 22 20 20 62
21. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 31 24 55
22. Jakub Charvot G, Karviná 25 21 46
23. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 38 38
24. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 17 18 35
25.–26. Štěpán Nekula G dr. K. Polesného., Znojmo 30 30
25.–26. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 10 9 5 4 2 30
27. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 6 10 2 4 3 29
28. Magdalena Šlaufová G, Semily 6 17 5 28
29. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 27 27
30. Gabriela Hladká G, Nymburk 13 12 25
31. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 14 7 21
32. Jitka Vysloužilová G, Cheb 3 8 8 19
33. Kateřina Sekničková ZŠ E. Rošického, Jihlava 14 14
34. Antonín Strouhal ZŠ Vrbno pod Pradědem 11 11

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 40 40 39 40 39 39 237
1. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 38 32 36 39 36 218
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 38 29 33 31 37 203
3. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 37 38 25 30 33 188
4. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 32 32 13 30 21 152
5. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 30 25 19 17 20 133
6. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 20 20 19 19 19 122
7. Filip Temiak G, Český Krumlov 31 14 20 15 16 116
8. Jakub Pelc G, Benešov 16 16 15 29 93
9. Adam Krška G, Mikulov 24 16 28 10 90
10. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 18 16 20 23 86
11. Ema Volešová PORG, Praha 22 15 11 13 9 84
12. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 33 9 26 77
13. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 27 15 12 7 15 76
14. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 15 9 14 10 4 64
15.–16. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 7 7 12 5 16 60
15.–16. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 20 12 10 7 7 60
17. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 15 13 14 9 57
18. Markéta Bečvářová G, Písek 11 19 9 6 45
19. Tereza Preclíková G Dobruška 22 32
20. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 19 5 6 30
21. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 4 4 4 23
22. Adam Baroš ZŠ Valašská Polanka 15 4 19
23. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 11 11
24. Markéta Mastešová ZŠ Velký Ořechov 8 8

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 44 44 43 44 44 44 263
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 36 36 36 32 32 207
2. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 31 42 25 29 36 200
3. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 29 37 32 27 35 191
4. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 22 25 26 24 122
5. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 23 28 116
6. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 28 26 17 19 90
7. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 24 9 10 12 15 84
8.–9. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 18 17 5 14 5 62
8.–9. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 16 20 62
10. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 18 19 17 54
11. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 17 11 6 17 51
12. Jakub Švec ZŠ Štefánikova, Pardubice 20 13 44
13. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 15 23 0 38
14. Matyáš Hebert ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 35 35
15. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 13 9 7 29
16. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 4 19 28
17. Jan Vrňata ZŠ Týnec nad Sázavou 20 20
18. Josef Vochozka ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 16 16
19. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 8 4 3 15
20. Andrea Bártová ZŠ K Milíčovu, Praha 4 - Jižní M 13 13
21.–22. Tomáš Hlaváček ZŠ Erbenova, Blansko 4 4 8
21.–22. Jan Tomšej ZŠ Frýdek-Místek 8 8

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 44 44 43 44 44 44 263
1. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 11 10 27 22 12 105
2. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 26 10 16 7 5 75
3. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 14 9 12 4 52
4. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 1 4 4 5 5 28
5. Kateřina Stefanová ZŠ tř. SNP, Hradec Králové 10 9 4 3 26
6. Barbora Tuháčková G Františka Křižíka, Plzeň 20 20
7. Šimon Dalecký ZŠ a MŠ Klíč s.r.o. Česká Lípa 12 12
8. Martin Fojtík ZŠ Valašská Polanka 3 4 0 7
9. Daniel Mikuš ZŠ Valašská Polanka 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací