Výsledková listina 1. série 6. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 7 6 7 7 7 6 40
1.–4. Lubor Čech G, Mikulov 6 6 7 6 7 6 38
1.–4. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 7 6 7 5 7 6 38
1.–4. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 7 6 7 6 38
1.–4. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 6 6 7 7 7 5 38
5.–7. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6 7 6 6 6 37
5.–7. Jan Raja G, Nymburk 6 6 7 5 7 6 37
5.–7. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 7 5 7 6 37
8. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 5 7 7 3 6 34
9. Lucie Urbanová G Chotěboř 7 6 7 4 4 5 33
10. Petr Krotký G, Hustopeče 6 2 7 6 7 4 32
11.–12. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 6 6 7 7 5 31
11.–12. Karolína Letochová G Šternberk 5 6 7 3 7 3 31
13.–16. David Kamenský G a JŠ, Břeclav 6 6 5 7 6 30
13.–16. Štěpán Nekula G dr. K. Polesného., Znojmo 5 6 6 3 7 3 30
13.–16. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 6 7 5 6 30
13.–16. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 6 6 2 4 7 5 30
17. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 6 1 7 2 7 6 29
18. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 6 6 7 5 4 28
19. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 6 6 7 3 5 27
20.–21. Jakub Charvot G, Karviná 6 6 7 6 25
20.–21. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 6 6 7 6 25
22. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 6 7 5 24
23. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 6 3 7 22
24. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 4 6 2 3 3 18
25. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 6 6 5 17
26. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 6 1 7 14
27. Gabriela Hladká G, Nymburk 6 7 13
28. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 1 1 2 4 2 10
29.–30. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 1 4 1 6
29.–30. Magdalena Šlaufová G, Semily 2 2 2 6
31. Jitka Vysloužilová G, Cheb 0 3 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 7 6 7 7 7 6 40
1.–2. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 6 6 7 6 7 6 38
1.–2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 7 5 7 6 7 6 38
3. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 6 6 7 5 7 6 37
4. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 4 4 7 5 7 6 33
5. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 4 2 7 6 7 6 32
6. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 6 7 5 7 2 31
7. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 3 2 7 6 7 5 30
8. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 4 2 7 1 7 6 27
9. Adam Krška G, Mikulov 5 7 7 5 24
10. Ema Volešová PORG, Praha 6 2 7 7 22
11.–12. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 4 2 2 4 3 5 20
11.–12. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 2 6 2 6 4 20
13. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 6 6 7 19
14. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 2 7 5 4 18
15. Jakub Pelc G, Benešov 6 7 3 16
16.–18. Adam Baroš ZŠ Valašská Polanka 5 6 4 15
16.–18. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 5 6 4 15
16.–18. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 2 7 6 15
19. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 2 5 7
20. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 7 6 7 7 7 6 44
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 1 4 6 7 5 7 6 36
2. Matyáš Hebert ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 4 6 1 7 5 7 5 35
3. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 4 7 1 7 6 6 31
4. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 2 6 2 2 5 7 5 29
5. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 3 6 6 7 5 1 0 28
6. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 1 6 7 4 6 24
7. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 6 7 4 22
8. Jan Vrňata ZŠ Týnec nad Sázavou 1 5 1 6 2 0 5 20
9.–10. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 2 5 1 6 4 18
9.–10. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 2 5 1 6 4 18
11. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 1 6 2 6 2 17
12. Josef Vochozka ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 3 6 7 16
13. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 2 2 7 3 1 15
14.–15. Andrea Bártová ZŠ K Milíčovu, Praha 4 - Jižní M 2 4 2 5 13
14.–15. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 1 2 7 3 13
16.–17. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 6 2 8
16.–17. Jan Tomšej ZŠ Frýdek-Místek 1 7 8
18. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 1 2 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 7 6 7 7 7 6 44
1. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 1 3 6 7 5 4 26
2. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 1 6 7 14
3. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 3 6 2 11
4. Kateřina Stefanová ZŠ tř. SNP, Hradec Králové 7 3 10
5. Daniel Mikuš ZŠ Valašská Polanka 1 1 2 4
6. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací