Výsledková listina 2. série 6. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 7 7 8 7 40
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 5 6 7 7 7 7 39
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 5 6 7 6 8 6 38
3. David Kamenský G a JŠ, Břeclav 5 5 6 3 8 7 34
4. Lubor Čech G, Mikulov 5 5 7 7 5 4 33
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 5 2 7 3 8 7 32
6. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 7 4 7 29
7. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 5 6 7 4 4 2 28
8.–9. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 5 5 7 5 4 26
8.–9. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 5 2 7 5 7 26
10.–11. Petr Krotký G, Hustopeče 5 3 6 4 4 3 25
10.–11. Lucie Urbanová G Chotěboř 5 6 7 7 25
12. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 5 6 3 3 3 3 23
13. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 5 6 5 6 22
14.–17. Jakub Charvot G, Karviná 5 2 7 7 21
14.–17. Matěj Moravec G Chotěboř 5 5 7 4 21
14.–17. Jan Raja G, Nymburk 5 7 4 5 21
14.–17. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 2 6 4 4 5 21
18.–20. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 5 4 5 2 4 20
18.–20. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 4 3 7 6 20
18.–20. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 3 7 5 20
21.–22. Karolína Letochová G Šternberk 5 4 2 5 2 18
21.–22. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 4 7 7 18
23. Magdalena Šlaufová G, Semily 5 5 7 17
24. Kateřina Sekničková ZŠ E. Rošického, Jihlava 4 2 7 1 14
25. Gabriela Hladká G, Nymburk 5 7 12
26. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 3 1 6 10
27. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 4 1 3 1 9
28. Jitka Vysloužilová G, Cheb 4 4 8
29. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 5 2 7

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 7 7 8 7 40
1. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 6 7 6 7 7 38
2.–3. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 5 2 7 6 6 6 32
2.–3. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 5 7 4 5 6 32
4. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 3 6 6 3 6 29
5. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 4 3 4 4 5 25
6. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 5 4 5 3 3 20
7. Adam Krška G, Mikulov 4 4 8 16
8.–9. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 1 5 2 2 15
8.–9. Ema Volešová PORG, Praha 5 7 3 15
10. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 3 6 14
11. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 4 2 7 13
12. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 3 2 1 1 3 2 12
13. Markéta Bečvářová G, Písek 5 6 11
14.–15. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 5 3 1 9
14.–15. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 5 4 9
16. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 7 7
17. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 5 5
18. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 4 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 7 7 8 7 44
1. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 4 5 6 7 7 7 6 42
2. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 3 5 6 7 4 6 6 37
3. Martin Kysela G, Český Krumlov 4 5 4 7 4 6 6 36
4. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 4 5 6 7 4 26
5. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 5 5 3 8 25
6. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 4 5 4 7 3 23
7. Jakub Švec ZŠ Štefánikova, Pardubice 4 5 1 7 3 20
8. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 4 5 3 5 17
9. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 4 5 2 11
10.–11. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 4 5 9
10.–11. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 4 5 9
12.–13. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 4 4
12.–13. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 7 7 8 7 44
1. Barbora Tuháčková G Františka Křižíka, Plzeň 4 4 6 6 0 20
2.–3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 3 3 2 1 1 10
2.–3. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 3 7 10
4.–5. Kateřina Stefanová ZŠ tř. SNP, Hradec Králové 4 5 9
4.–5. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 4 5 9
6. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací