Výsledková listina 3. série 6. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E
Student Pilný MFF UK 6 6 7 7 7 6 39
1. Lubor Čech G, Mikulov 6 6 6 7 7 6 38
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6 7 6 6 5 36
3. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 5 7 6 5 34
4. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 1 7 7 6 5 32
5.–6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 4 4 6 7 6 4 31
5.–6. Lucie Urbanová G Chotěboř 5 1 7 7 5 6 31
7.–8. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 0 5 7 6 6 30
7.–8. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 4 3 5 7 6 5 30
9. David Kamenský G a JŠ, Břeclav 4 4 6 4 4 5 27
10. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 1 4 4 6 5 5 25
11.–14. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 6 2 6 6 4 24
11.–14. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 5 0 7 7 5 24
11.–14. Matěj Moravec G Chotěboř 5 0 3 6 5 5 24
11.–14. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 6 0 6 2 5 5 24
15.–16. Petr Krotký G, Hustopeče 4 0 2 5 6 5 22
15.–16. Jan Raja G, Nymburk 5 0 4 4 6 3 22
17.–18. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 0 5 7 5 4 21
17.–18. Karolína Letochová G Šternberk 3 1 5 6 6 21
19.–20. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 5 5 6 4 20
19.–20. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 4 0 2 3 6 5 20
21. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 0 5 2 6 17
22. Antonín Strouhal ZŠ Vrbno pod Pradědem 0 4 2 5 0 11
23. Jitka Vysloužilová G, Cheb 3 5 8
24. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 0 2 3 5
25. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 1 1 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E
Student Pilný MFF UK 6 6 7 7 7 6 39
1. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 6 6 6 7 6 5 36
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 7 3 6 7 6 4 33
3. Adam Krška G, Mikulov 6 5 3 3 6 5 28
4. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 6 3 5 7 5 26
5. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 1 0 6 7 6 5 25
6. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 2 5 6 3 20
7.–9. Markéta Bečvářová G, Písek 6 6 2 5 19
7.–9. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 2 1 5 5 1 5 19
7.–9. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 2 0 2 4 6 5 19
10.–11. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 6 6 16
10.–11. Jakub Pelc G, Benešov 6 5 5 16
12.–13. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 4 0 5 5 14
12.–13. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 4 5 5 14
14. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 6 1 6 0 13
15.–16. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 5 7 12
15.–16. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 4 2 1 5 12
17.–18. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 5 6 11
17.–18. Ema Volešová PORG, Praha 3 2 6 11
19. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 0 3 7 10
20. Markéta Mastešová ZŠ Velký Ořechov 6 2 8
21. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 2 4 6
22.–23. Adam Baroš ZŠ Valašská Polanka 4 4
22.–23. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 0 4 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E
Student Pilný MFF UK 4 6 6 7 7 7 6 43
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 4 6 3 6 6 6 5 36
2. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 7 5 5 6 33
3. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 4 6 6 3 3 5 5 32
4. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 6 6 7 3 26
5. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 4 6 6 5 4 25
6. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 4 5 1 2 2 5 0 19
7. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 4 1 6 6 17
8. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 4 2 1 5 4 16
9. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 3 2 1 2 2 10
10. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 4 1 5
11. Tomáš Hlaváček ZŠ Erbenova, Blansko 4 4
12. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E
Student Pilný MFF UK 4 6 6 7 7 7 6 43
1. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 2 6 6 6 7 27
2. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 4 5 0 2 5 16
3.–4. Šimon Dalecký ZŠ a MŠ Klíč s.r.o. Česká Lípa 2 1 0 4 5 12
3.–4. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 3 4 0 5 12
5.–6. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 4 4
5.–6. Kateřina Stefanová ZŠ tř. SNP, Hradec Králové 4 4
7. Martin Fojtík ZŠ Valašská Polanka 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací