Výsledková listina 4. série 6. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 7 5 7 6 9 6 40
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 7 5 7 6 9 6 40
2. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 7 5 9 6 36
3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 7 3 6 6 6 6 34
4. Lucie Urbanová G Chotěboř 7 4 6 5 5 6 33
5. David Kamenský G a JŠ, Břeclav 5 5 5 5 6 5 31
6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 3 5 7 4 9 2 30
7. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 6 4 4 6 3 6 29
8.–9. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 4 2 5 6 5 28
8.–9. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 6 4 7 3 6 2 28
10. Petr Krotký G, Hustopeče 4 3 5 3 3 6 24
11. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 4 3 5 5 6 23
12. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 7 5 6 22
13. Matěj Moravec G Chotěboř 3 4 6 5 3 21
14. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 4 3 5 4 4 20
15. Karolína Letochová G Šternberk 5 1 5 7 18
16. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 5 4 3 2 17
17. Jan Raja G, Nymburk 3 2 2 5 12
18. Magdalena Šlaufová G, Semily 5 5
19.–20. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 4 4
19.–20. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 1 3 0 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 7 5 7 6 9 6 40
1. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 7 5 7 5 9 6 39
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 7 5 7 6 4 2 31
3.–4. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 5 6 5 3 6 30
3.–4. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 5 4 6 5 4 6 30
5. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 2 3 6 5 4 20
6. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 2 3 7 3 4 19
7. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 4 3 6 1 1 2 17
8.–9. Jakub Pelc G, Benešov 5 3 7 15
8.–9. Filip Temiak G, Český Krumlov 2 5 4 4 15
10. Ema Volešová PORG, Praha 3 6 4 0 13
11.–12. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 4 2 4 10
11.–12. Adam Krška G, Mikulov 7 3 10
13. Markéta Bečvářová G, Písek 2 5 2 9
14.–15. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 1 2 1 2 1 0 7
14.–15. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 2 3 2 7
16. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 7 5 7 6 9 6 44
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 4 6 5 6 2 4 5 32
2. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 3 6 4 6 4 6 29
3. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 2 5 3 5 4 2 6 27
4. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 7 7 6 24
5. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 5 4 4 2 23
6.–7. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 3 7 3 6 19
6.–7. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 3 4 2 3 3 1 19
8. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 2 3 4 5 2 1 17
9. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 3 5 4 2 14
10. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 2 2 3 5 12
11. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 4 3 7
12. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 3 3 6
13. Tomáš Hlaváček ZŠ Erbenova, Blansko 4 4
14. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 7 5 7 6 9 6 44
1. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 4 6 4 5 3 22
2. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 4 2 1 7
3. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 4 1 5
4.–5. Martin Fojtík ZŠ Valašská Polanka 4 4
4.–5. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací