Výsledková listina 5. série 6. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 8 8 7 39
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 6 8 8 7 38
2. Lucie Urbanová G Chotěboř 5 5 6 7 7 7 37
3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 5 2 6 8 8 7 36
4. Lubor Čech G, Mikulov 2 4 6 6 7 7 32
5. Matěj Moravec G Chotěboř 5 5 5 7 7 29
6. David Kamenský G a JŠ, Břeclav 5 1 5 5 7 5 28
7. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 5 6 5 7 26
8.–9. Jan Raja G, Nymburk 3 2 4 7 5 21
8.–9. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 3 2 3 7 6 21
10.–11. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 2 4 2 4 5 3 20
10.–11. Karolína Letochová G Šternberk 3 3 2 8 4 20
12. Petr Krotký G, Hustopeče 2 5 1 1 7 0 16
13. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 2 6 7 15
14. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 1 6 2 11
15. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 3 2 0 8
16. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 3 3 6
17.–18. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 2 1 3
17.–18. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 3 3
19. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 2 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 8 8 7 39
1. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 5 6 8 6 7 37
2. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 2 6 8 8 7 36
3. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 3 5 6 6 7 6 33
4. Jakub Pelc G, Benešov 3 2 5 6 7 6 29
5. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 4 5 4 7 23
6. Tereza Preclíková G Dobruška 3 3 6 3 7 22
7. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 3 2 6 5 5 21
8. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 2 1 4 2 6 5 20
9. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 2 1 3 2 7 4 19
10.–11. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 5 6 5 16
10.–11. Filip Temiak G, Český Krumlov 3 1 2 3 7 16
12. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 3 1 3 1 7 15
13.–14. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 5 4 9
13.–14. Ema Volešová PORG, Praha 2 3 4 9
15. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 7 7
16. Markéta Bečvářová G, Písek 3 3 6
17.–18. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 4 4
17.–18. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 3 1 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 6 8 8 7 44
1. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 5 5 2 6 7 7 4 36
2. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 5 3 2 6 6 7 6 35
3. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 5 3 3 2 7 7 32
4. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 3 6 3 6 28
5. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 6 3 2 2 7 20
6. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 5 4 1 7 17
7. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 5 5 4 1 15
8. Jakub Švec ZŠ Štefánikova, Pardubice 4 0 2 1 6 13
9. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 5 6 8 8 7 44
1. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 5 5 2 12
2.–3. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 5 5
2.–3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 5
4. Kateřina Stefanová ZŠ tř. SNP, Hradec Králové 3 3
5. Martin Fojtík ZŠ Valašská Polanka 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací