Výsledková listina 6. série 6. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 6 7 8 7 5 39
1.–2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6 7 8 7 5 39
1.–2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 7 8 7 5 39
3.–4. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 6 3 7 8 5 5 34
3.–4. Lucie Urbanová G Chotěboř 5 2 7 8 7 5 34
5.–6. Lubor Čech G, Mikulov 6 3 7 8 7 2 33
5.–6. David Kamenský G a JŠ, Břeclav 4 3 7 8 7 4 33
7. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 2 7 3 7 4 29
8. Jan Raja G, Nymburk 6 0 7 5 6 4 28
9.–10. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 3 6 7 4 7 27
9.–10. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 3 7 4 7 27
11. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 2 4 5 5 7 1 24
12. Karolína Letochová G Šternberk 2 5 1 7 4 19
13.–14. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 1 0 5 2 4 12
13.–14. Petr Krotký G, Hustopeče 4 2 6 12
15. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 4 1 5
16. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 1 3 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 6 7 8 7 5 39
1. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 7 7 7 5 37
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 4 7 8 7 4 35
3.–4. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 4 3 7 3 5 3 25
3.–4. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 1 6 7 3 6 2 25
5. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 6 4 7 7 24
6. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 1 0 4 6 7 4 22
7. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 0 6 2 7 20
8. Jakub Pelc G, Benešov 4 2 7 4 17
9. Ema Volešová PORG, Praha 5 2 7 14
10. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 6 7 13
11.–12. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 7 5 12
11.–12. Adam Krška G, Mikulov 5 4 3 12
13. Tereza Preclíková G Dobruška 1 3 2 4 10
14.–15. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 2 7 9
14.–15. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 2 2 1 4 9
16.–17. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 6 6
16.–17. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 2 4 6
18. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 3 1 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 8 7 5 44
1. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 1 6 3 7 8 7 5 37
2. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 6 3 4 5 7 5 35
3. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 3 7 3 6 5 32
4. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 5 4 1 4 5 7 5 31
5. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 5 1 5 4 7 4 26
6. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 6 7 7 25
7. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 5 4 0 5 14
8. Jakub Švec ZŠ Štefánikova, Pardubice 5 6 11
9. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 8 7 5 44
1. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 5 5 2 7 4 23
2. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 5 4 4 13
3. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 6 11
4. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 5 4 9
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací