Konečná výsledková listina 7. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 37 38 37 38 39 37 226
1. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 37 36 36 36 35 33 213
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 37 38 31 36 34 33 209
3. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 29 30 24 28 21 33 165
4. Adam Krška G, Mikulov 29 36 20 25 23 31 164
5. Jakub Pelc G, Benešov 20 16 17 24 30 31 138
6. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 32 38 23 17 110
7. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 23 21 11 18 13 20 106
8. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 31 30 10 18 6 95
9. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 21 15 20 15 6 17 94
10. Kateřina Zavadilová ZŠ Jílovská, Praha 25 35 26 86
11. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 23 19 2 11 8 11 74
12. Adam Húšťava European School Luxembourg II 17 33 22 72
13. Lukáš Tomoszek G, Třinec 23 10 11 26 70
14. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 13 6 24 13 13 69
15. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 12 12 11 6 12 12 65
16. Tereza Preclíková G Dobruška 27 22 7 6 62
17. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 26 20 13 59
18. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 31 18 49
19.–20. Alexandra Rosenbergová ZŠ a MŠ, Březová 13 8 6 11 6 44
19.–20. Filip Temiak G, Český Krumlov 24 11 9 44
21. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 24 16 40
22. Markéta Bečvářová G, Písek 12 4 11 6 33
23. Klára Barnatová Gymnázium Brno-Bystrc 29 29
24. Tomáš Macháček ZŠ Bohumila Hrabala Praha 8 - Li 27 27
25. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 22 22
26. Vojtěch Stránský ZŠ a MŠ Osová Bítýška 20 20
27. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 17 17
28. Martin Klučka ZŠ a MŠ Pastviny, Brno 11 4 15
29. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 4 5 14
30. Adam Baroš ZŠ Valašská Polanka 9 4 13

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 37 38 37 38 39 37 226
1. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 35 36 35 23 34 28 191
2. Martin Kysela G, Český Krumlov 37 27 29 29 34 25 181
3. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 36 32 29 21 26 34 178
4. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 37 32 33 33 30 171
5. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 38 25 29 11 28 30 161
6. Zuzana Lisztwanová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 33 21 31 26 20 26 157
7. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 28 21 27 27 25 128
8. František Račický ZŠ Jemnice 21 30 22 23 14 15 125
9. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 18 15 30 28 30 121
10. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 20 20 18 20 18 12 108
11. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 15 15 16 12 11 16 85
12. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 24 14 10 6 54
13. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 10 10 13 12 6 51
14. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 14 8 6 4 32
15. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 21 5 1 27
16.–17. Lukáš Ludvík G, Špitálská, Praha 5 5
16.–17. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 5 5
18. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 4 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 42 43 42 43 44 42 256
1. Anežka Čechová G, Mikulov 42 34 36 40 36 33 221
2. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 25 16 26 28 28 19 142
3. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 29 17 22 17 13 16 114
4. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 11 5 13 11 13 3 56
5. Šimon Dalecký ZŠ a MŠ Klíč s.r.o. Česká Lípa 14 0 14
6. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 13 13
7. Barbora Tuháčková G Františka Křižíka, Plzeň 10 10

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 42 43 42 43 44 42 256
1. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 25 24 24 12 10 17 112
2. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 7 8 9 11 5 57
3. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 10 7 9 14 14 54
4. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 4 5 3 4 11 27
5. Jakub Bouberle ZŠ Bavorovská, Vodňany 14 14
6. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 4 5 9
7. Marie Hebertová ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací