Výsledková listina 1. série 7. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 8 6 37
1.–2. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 7 6 8 5 37
1.–2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 6 7 6 8 5 37
3. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 5 6 7 6 7 1 32
4.–5. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 4 1 7 6 7 6 31
4.–5. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 5 6 7 6 6 1 31
6.–8. Klára Barnatová Gymnázium Brno-Bystrc 5 6 7 6 5 29
6.–8. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 1 7 6 5 5 29
6.–8. Adam Krška G, Mikulov 3 6 7 6 6 1 29
9. Tereza Preclíková G Dobruška 5 6 7 2 7 27
10. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 1 7 6 7 0 26
11. Kateřina Zavadilová ZŠ Jílovská, Praha 5 1 7 7 5 25
12.–13. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 5 6 7 6 24
12.–13. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 1 6 6 6 24
14.–15. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 2 7 4 5 2 23
14.–15. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 2 1 7 6 6 1 23
16. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 1 7 3 6 0 22
17. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 2 5 7 7 0 21
18. Jakub Pelc G, Benešov 4 1 7 4 3 1 20
19. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 5 1 7 3 1 17
20. Alexandra Rosenbergová ZŠ a MŠ, Březová 5 1 7 13
21.–22. Markéta Bečvářová G, Písek 5 7 12
21.–22. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 6 6 12
23. Adam Baroš ZŠ Valašská Polanka 5 4 9
24. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 8 6 37
1. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 5 6 7 6 8 6 38
2. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 6 7 6 7 6 37
3. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 5 6 6 6 7 6 36
4. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 5 6 7 6 7 4 35
5. Zuzana Lisztwanová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 5 6 7 3 6 6 33
6. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 5 1 6 6 7 3 28
7. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 5 7 6 6 24
8.–9. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 4 2 7 8 21
8.–9. František Račický ZŠ Jemnice 5 1 7 4 4 0 21
10. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 1 6 8 20
11. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 4 1 7 6 0 18
12. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 1 1 6 2 3 2 15
13. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 1 7 6 14
14. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 2 1 6 1 10
15. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6
16. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 5 5
17. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 4 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 6 8 6 42
1. Anežka Čechová G, Mikulov 5 5 6 7 6 7 6 42
2. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 6 6 7 29
3. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 5 1 7 6 1 25
4. Šimon Dalecký ZŠ a MŠ Klíč s.r.o. Česká Lípa 2 5 6 1 14
5. Martin Ondruška ZŠ Valašská Polanka 3 4 6 13
6. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 3 1 7 11
7. Barbora Tuháčková G Františka Křižíka, Plzeň 2 3 5 10

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 6 8 6 42
1. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 6 7 6 1 25
2. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 5 1 7 17
3. Marie Hebertová ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 5 5
4.–5. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 4 4
4.–5. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací