Výsledková listina 2. série 7. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 8 6 38
1.–2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 6 6 7 8 6 38
1.–2. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 7 8 6 38
3.–4. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 6 5 8 6 36
3.–4. Adam Krška G, Mikulov 5 6 6 6 7 6 36
5. Kateřina Zavadilová ZŠ Jílovská, Praha 5 6 6 4 8 6 35
6.–7. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 3 6 5 5 7 4 30
6.–7. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 5 6 6 7 6 30
8. Lukáš Tomoszek G, Třinec 4 5 4 7 3 23
9. Tereza Preclíková G Dobruška 3 6 4 5 4 22
10. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 2 3 5 2 7 2 21
11.–12. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 4 6 1 0 4 20
11.–12. Vojtěch Stránský ZŠ a MŠ Osová Bítýška 3 6 4 7 20
13. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 3 6 3 3 19
14. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 4 6 3 5 18
15. Jakub Pelc G, Benešov 4 6 4 2 16
16. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 5 2 6 2 15
17. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 4 5 4 13
18. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 6 6 12
19. Alexandra Rosenbergová ZŠ a MŠ, Březová 4 4 8
20. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 8 6 38
1. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 6 7 8 6 37
2. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 4 6 6 7 8 5 36
3. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 5 6 4 6 8 3 32
4. František Račický ZŠ Jemnice 2 6 6 2 8 6 30
5. Martin Kysela G, Český Krumlov 4 3 5 5 7 3 27
6. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 4 6 5 8 2 25
7.–8. Zuzana Lisztwanová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 4 6 4 4 3 21
7.–8. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 2 2 3 5 7 2 21
9. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 6 6 4 20
10. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 4 3 3 4 1 15
11. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 5 5 4 14
12. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 4 4 2 10

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 8 6 43
1. Anežka Čechová G, Mikulov 5 4 5 6 3 5 6 34
2. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 4 8 17
3. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 4 7 16
4. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 5 5
5. Šimon Dalecký ZŠ a MŠ Klíč s.r.o. Česká Lípa 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 8 6 43
1. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 4 6 4 5 24
2. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 5 3 2 10
3. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 1 7
4. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací