Výsledková listina 3. série 7. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 8 6 37
1. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 6 6 7 6 36
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 3 6 6 6 5 31
3. Kateřina Zavadilová ZŠ Jílovská, Praha 4 3 2 6 5 6 26
4. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 3 6 5 5 5 24
5. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 4 3 4 6 6 23
6.–7. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 4 6 3 6 1 20
6.–7. Adam Krška G, Mikulov 5 4 6 5 20
8. Jakub Pelc G, Benešov 3 2 2 5 1 4 17
9. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 4 2 4 6 16
10. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 2 2 3 4 0 2 13
11.–14. Martin Klučka ZŠ a MŠ Pastviny, Brno 3 2 2 2 2 11
11.–14. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 4 3 4 11
11.–14. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 2 5 11
11.–14. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 2 1 1 2 1 4 11
15.–16. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 5 5 10
15.–16. Lukáš Tomoszek G, Třinec 4 3 3 10
17. Tereza Preclíková G Dobruška 2 5 7
18.–19. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 4 2 6
18.–19. Alexandra Rosenbergová ZŠ a MŠ, Březová 4 2 6
20. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 3 2 5
21.–22. Adam Baroš ZŠ Valašská Polanka 4 4
21.–22. Markéta Bečvářová G, Písek 4 4
23. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 2 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 8 6 37
1. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 4 6 6 6 7 6 35
2. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 6 6 5 5 32
3. Zuzana Lisztwanová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 4 6 6 4 6 5 31
4.–6. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 5 6 6 6 6 29
4.–6. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 5 3 6 3 8 4 29
4.–6. Martin Kysela G, Český Krumlov 4 3 6 6 4 6 29
7. František Račický ZŠ Jemnice 2 3 1 3 8 5 22
8. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 3 3 2 3 7 18
9. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 2 3 1 4 3 3 16
10. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 4 2 4 5 15
11. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 3 3 6 1 13
12. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 4 6 10
13. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 3 5 8

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 6 8 6 42
1. Anežka Čechová G, Mikulov 5 5 3 5 6 6 6 36
2. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 4 4 3 1 3 6 5 26
3. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 4 6 3 4 22
4. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 4 6 3 13

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 6 8 6 42
1. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 5 3 4 8 24
2. Jakub Bouberle ZŠ Bavorovská, Vodňany 5 4 5 14
3. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 4 1 8
4. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 5 2 7
5. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací