Výsledková listina 4. série 7. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 6 7 7 5 36
1.–2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 6 6 7 6 6 36
3. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 6 6 5 6 28
4. Adam Krška G, Mikulov 5 6 2 6 6 25
5.–6. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 5 6 6 7 24
5.–6. Jakub Pelc G, Benešov 5 6 2 5 6 24
7.–8. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 5 6 1 6 18
7.–8. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 5 6 1 1 5 0 18
9.–10. Adam Húšťava European School Luxembourg II 5 6 6 17
9.–10. Adam Šebesta Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 17
11. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 5 5 5 15
12.–15. Markéta Bečvářová G, Písek 5 6 11
12.–15. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 5 6 11
12.–15. Alexandra Rosenbergová ZŠ a MŠ, Březová 5 6 11
12.–15. Lukáš Tomoszek G, Třinec 5 6 11
16. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 3 1 9
17. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 6 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 5 6 6 5 33
2. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 5 6 6 6 7 30
3. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 6 2 7 7 2 29
4. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 4 6 1 5 6 5 27
5. Zuzana Lisztwanová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 5 6 6 5 4 26
6.–7. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 5 6 5 7 23
6.–7. František Račický ZŠ Jemnice 5 2 4 3 6 3 23
8. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 5 3 2 5 6 21
9. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 6 2 7 20
10.–11. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 5 6 1 12
10.–11. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 5 4 1 1 1 12
12. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 5 3 3 11
13. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 5 1 6
14. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Anežka Čechová G, Mikulov 5 5 6 6 6 6 6 40
2. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 5 6 6 6 28
3. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 6 1 17
4. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 5 1 5 11

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 1 6 12
2.–3. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 5 1 9
2.–3. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 4 5 9
4. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací