Výsledková listina 5. série 7. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 7 39
1. Eva Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 6 6 7 5 35
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 6 6 4 7 6 34
3. Adam Húšťava European School Luxembourg II 5 6 6 4 7 5 33
4. Jakub Pelc G, Benešov 5 5 6 4 7 3 30
5. Tomáš Macháček ZŠ Bohumila Hrabala Praha 8 - Li 4 2 6 5 7 3 27
6. Adam Krška G, Mikulov 5 1 6 4 7 23
7. Filip Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 3 6 6 3 3 21
8.–9. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 4 5 4 13
8.–9. Ondřej Valášek G, Nový Bydžov 5 1 5 2 13
10. Luboš Petráň Biskupské G, České Budějovice 6 6 12
11. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 2 2 4 8
12.–16. Markéta Bečvářová G, Písek 5 1 6
12.–16. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 2 3 1 6
12.–16. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 5 1 6
12.–16. Tereza Preclíková G Dobruška 6 6
12.–16. Alexandra Rosenbergová ZŠ a MŠ, Březová 6 6
17. Martin Klučka ZŠ a MŠ Pastviny, Brno 1 0 3 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 7 39
1.–2. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 6 6 5 7 5 34
1.–2. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 5 6 6 4 7 6 34
3. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 6 5 6 5 33
4.–5. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 5 6 6 2 4 5 28
4.–5. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 6 6 4 7 5 28
6. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 5 6 6 5 5 27
7. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 5 1 5 3 7 5 26
8. Zuzana Lisztwanová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 2 3 6 1 6 2 20
9. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 1 6 2 4 18
10. František Račický ZŠ Jemnice 1 2 2 3 6 0 14
11. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 2 3 1 1 3 1 11
12. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 6 6
13. Lukáš Ludvík G, Špitálská, Praha 5 5
14. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 1 3 4
15. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 7 44
1. Anežka Čechová G, Mikulov 5 5 6 6 3 7 4 36
2. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 6 6 7 4 28
3.–4. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 1 7 13
3.–4. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 5 6 2 13

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 7 44
1. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 5 4 5 14
2.–3. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 11
2.–3. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 5 6 11
4. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 1 4 10
5. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací