Konečná výsledková listina 8. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 37 40 38 39 230
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 38 36 35 30 33 30 202
2. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 36 34 37 35 35 24 201
3. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 35 35 36 32 36 19 193
4. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 32 34 35 31 24 31 187
5. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 23 32 34 20 25 167
6. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 26 30 29 31 19 27 162
7. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 24 18 29 23 16 11 121
8. Šimon Bláha Slovanské G, Olomouc 36 36 36 6 114
9. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 33 28 29 6 96
10. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 12 8 16 13 6 55
11. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 19 13 13 7 52
12. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 15 12 13 40
13. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 12 8 6 5 6 37
14. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 9 7 13 2 5 36
15. Matěj Ságl G, Jihlava 29 29
16.–17. Nikola Kášková G, Vlašim 13 10 5 28
16.–17. Jakub Švojgr G, Česká, České Budějovice 28 28
18. Štěpán Tomek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 23 3 26
19.–20. Andrej Bružeňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 4 21
19.–20. Amálie Jirotková G Jírovcova, České Budějovice 21 21
21.–22. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 13 3 16
21.–22. Marek Hlava G Nad Štolou, Praha 16 16
23. Lukáš Ludvík G, Špitálská, Praha 15 15
24. Anna Jílková ZŠ a MŠ Hliníky, Olešnice 5 9 14
25. Jan Krčmář Jiráskovo G, Náchod 12 12
26.–27. František Račický ZŠ Jemnice 1 10 11
26.–27. Jolana Štraitová G, Budějovická, Praha 11 11
28. Pavel Jandejsek G Opatov, Praha 5 5
29. Kateřina Šemíková ZŠ Hostýnská, Praha 10 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 37 40 38 39 230
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 30 26 32 34 32 31 185
2. Anežka Čechová G, Mikulov 33 27 30 21 28 31 170
3. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 26 29 28 26 19 128
4. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 25 17 18 12 9 12 93
5. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 9 11 6 7 47
6. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 9 10 10 29
7. Jakub Mašek G Neumannova, Žďár n. S. 7 7
8.–9. Bernard Czaban ZŠ Hostýnská, Praha 10 6 6
8.–9. Tereza Krejčí G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 42 45 43 44 260
1. Jan Souchop G, Mikulov 30 22 31 32 30 30 175
2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 33 28 28 30 28 147
3. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 30 19 30 33 22 9 143
4. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 7 30 22 15 3 82
5. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 25 15 17 18 75
6. Václav Verner PORG, Praha 17 12 15 9 10 63
7. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 8 7 9 24
8. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 10 4 4 5 23
9. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 6 17
10. Šimon Lopour G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 7 13
11. Jiří Cepník G J. Jungmanna, Litoměřice 3 0 8 11
12. Marie Hebertová ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 42 45 43 44 260
1. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 10 16 11 17 14 17 85
2. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 5 5 12 4 5 31
3. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 9 5 2 16
4. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 2 5 10
5. Evelyna Anežka Semrádová G Jírovcova, České Budějovice 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací