Pololetní výsledková listina 8. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 37 113
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 38 36 35 109
2. Šimon Bláha Slovanské G, Olomouc 36 36 36 108
3. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 36 34 37 107
4. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 35 35 36 106
5. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 32 34 35 101
6. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 33 28 29 90
7. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 23 32 88
8. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 26 30 29 85
9. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 24 18 29 71
10. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 19 13 13 45
11. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 15 12 13 40
12. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 12 8 16 36
13. Matěj Ságl G, Jihlava 29 29
14.–15. Nikola Kášková G, Vlašim 13 10 5 28
14.–15. Jakub Švojgr G, Česká, České Budějovice 28 28
16. Štěpán Tomek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 23 23
17. Amálie Jirotková G Jírovcova, České Budějovice 21 21
18. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 12 8 20
19.–21. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 13 3 16
19.–21. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 9 7 16
19.–21. Marek Hlava G Nad Štolou, Praha 16 16
22. Lukáš Ludvík G, Špitálská, Praha 15 15
23. Jan Krčmář Jiráskovo G, Náchod 12 12
24.–25. František Račický ZŠ Jemnice 1 10 11
24.–25. Jolana Štraitová G, Budějovická, Praha 11 11
26.–27. Pavel Jandejsek G Opatov, Praha 5 5
26.–27. Anna Jílková ZŠ a MŠ Hliníky, Olešnice 5 5
28. Kateřina Šemíková ZŠ Hostýnská, Praha 10 4 4

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 37 113
1. Anežka Čechová G, Mikulov 33 27 30 90
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 30 26 32 88
3. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 25 17 18 60
4. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 26 29 55
5. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 9 11 34
6. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 9 10 10 29
7. Jakub Mašek G Neumannova, Žďár n. S. 7 7
8.–9. Bernard Czaban ZŠ Hostýnská, Praha 10 6 6
8.–9. Tereza Krejčí G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 42 128
1. Jan Souchop G, Mikulov 30 22 31 83
2. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 30 19 30 79
3. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 33 28 61
4. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 25 15 17 57
5. Václav Verner PORG, Praha 17 12 15 44
6. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 7 30 42
7. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 10 4 4 18
8. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 6 17
9. Šimon Lopour G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 7 13
10. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 8 8
11. Marie Hebertová ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 5 5
12. Jiří Cepník G J. Jungmanna, Litoměřice 3 0 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 42 128
1. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 10 16 11 37
2. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 5 5 10
3. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 9 9
4. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 2 5
5. Evelyna Anežka Semrádová G Jírovcova, České Budějovice 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací