Výsledková listina 1. série 8. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 7 7 38
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 6 6 6 7 7 38
2.–3. Šimon Bláha Slovanské G, Olomouc 6 6 6 5 6 7 36
2.–3. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 6 6 4 7 7 36
4. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 6 6 6 3 7 7 35
5.–6. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 6 2 6 5 7 7 33
5.–6. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 6 4 4 7 33
7. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 6 6 6 6 1 7 32
8. Matěj Ságl G, Jihlava 6 6 6 5 6 29
9. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 5 3 2 5 4 7 26
10. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 6 6 6 6 24
11. Amálie Jirotková G Jírovcova, České Budějovice 6 6 5 3 1 21
12. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 3 6 5 1 2 2 19
13. Marek Hlava G Nad Štolou, Praha 3 6 6 1 16
14.–15. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 6 5 4 15
14.–15. Lukáš Ludvík G, Špitálská, Praha 6 3 6 15
16.–17. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 6 5 2 13
16.–17. Nikola Kášková G, Vlašim 1 6 3 2 1 13
18.–20. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 6 6 12
18.–20. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 6 5 1 12
18.–20. Jan Krčmář Jiráskovo G, Náchod 6 6 12
21. Jolana Štraitová G, Budějovická, Praha 6 5 11
22. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 6 3 9
23. Kateřina Šemíková ZŠ Hostýnská, Praha 10 3 1 4
24. František Račický ZŠ Jemnice 0 1 0 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 6 6 6 7 7 38
1. Anežka Čechová G, Mikulov 3 6 6 5 6 7 33
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 6 6 3 5 6 30
3. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 6 6 6 7 25
4. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 3 14
5. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 6 3 9
6. Jakub Mašek G Neumannova, Žďár n. S. 6 1 7
7.–8. Bernard Czaban ZŠ Hostýnská, Praha 10 6 6
7.–8. Tereza Krejčí G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 6 7 7 43
1.–2. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 5 6 6 6 7 30
1.–2. Jan Souchop G, Mikulov 5 3 6 5 5 6 30
3. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 5 3 6 6 5 25
4. Václav Verner PORG, Praha 5 6 6 17
5. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 11
6. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 4 6 10
7. Šimon Lopour G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 1 1 6
8. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 6 7 7 43
1. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 4 6 10
2. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 5 5
3. Evelyna Anežka Semrádová G Jírovcova, České Budějovice 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací