Výsledková listina 2. série 8. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 5 6 7 7 7 38
1.–2. Šimon Bláha Slovanské G, Olomouc 6 5 6 7 5 7 36
1.–2. Martin Kysela G, Český Krumlov 6 5 6 7 6 6 36
3. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 6 5 6 6 7 5 35
4.–5. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 6 5 6 6 4 7 34
4.–5. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 6 5 5 6 5 7 34
6. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 5 5 4 7 4 5 30
7. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 6 4 5 3 6 4 28
8. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 6 4 5 23
9. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 4 3 6 5 18
10. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 3 5 2 1 2 13
11. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 4 4 4 12
12.–13. Nikola Kášková G, Vlašim 0 3 1 0 6 10
12.–13. František Račický ZŠ Jemnice 5 1 0 4 10
14. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 4 3 1 8
15. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 2 5 7
16. Anna Jílková ZŠ a MŠ Hliníky, Olešnice 3 2 5
17. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 3 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 6 5 6 7 7 7 38
1. Anežka Čechová G, Mikulov 5 5 5 3 4 5 27
2.–3. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 5 4 3 6 5 3 26
2.–3. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 5 1 4 7 5 26
4. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 6 5 6 17
5. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 5 5 10
6. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 3 9

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 5 6 7 7 7 43
1. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 4 3 5 6 3 7 33
2. Jan Souchop G, Mikulov 4 6 4 6 2 22
3. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 4 4 5 6 19
4. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 3 4 3 5 15
5. Václav Verner PORG, Praha 5 3 4 12
6. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 3 8
7. Jindřich Urban ZŠ Divišov 0 3 4 7
8. Patrik Rosenberg G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 0 3 6
9. Marie Hebertová ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 5 5
10. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 4 4
11. Jiří Cepník G J. Jungmanna, Litoměřice 2 1 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 5 6 7 7 7 43
1. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5 6 16
2. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací