Výsledková listina 3. série 8. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 37
1. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 5 6 6 6 7 7 37
2.–3. Šimon Bláha Slovanské G, Olomouc 5 6 6 6 6 7 36
2.–3. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 5 6 6 6 7 6 36
4.–5. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 6 6 6 5 7 35
4.–5. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 5 6 5 6 6 7 35
6. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 6 5 4 6 32
7.–9. Jiří Antoňů G, Špitálská, Praha 5 5 4 3 6 6 29
7.–9. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 6 6 5 7 29
7.–9. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 5 5 6 2 5 6 29
10. Jakub Švojgr G, Česká, České Budějovice 5 6 6 6 5 28
11. Štěpán Tomek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 5 2 3 4 5 4 23
12. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 5 2 6 3 16
13.–14. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 5 2 3 3 13
13.–14. Veronika Nečadová ZŠ Jemnice 5 2 1 1 1 3 13
15. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 5 3 8
16.–17. Pavel Jandejsek G Opatov, Praha 1 3 1 5
16.–17. Nikola Kášková G, Vlašim 1 1 3 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 37
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 6 5 5 5 7 32
2. Anežka Čechová G, Mikulov 5 6 6 5 4 4 30
3. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 5 6 4 5 4 5 29
4. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 4 5 4 5 18
5. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 11
6. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 4 6 10

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 6 7 7 42
1. Jan Souchop G, Mikulov 3 5 6 5 5 3 4 31
2.–3. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 5 5 6 4 5 5 30
2.–3. Jindřich Urban ZŠ Divišov 4 5 6 5 3 7 30
4. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 5 4 6 5 3 28
5. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 4 5 3 5 17
6. Václav Verner PORG, Praha 5 5 5 15
7. Šimon Lopour G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 0 2 7
8. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 4 4
9. Jiří Cepník G J. Jungmanna, Litoměřice 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 6 7 7 42
1. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 4 4 3 11
2. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 4 5 9
3. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 5 5
4. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací